«1...34567...33» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
értem küldöm.
( •_•)>/■-■
(/■_■)
tf2023_1182633_sig.jpg

Felhasználó
11 éve
Új épület berakása esetén a térképet hogy kell frissíteni?
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
11 éve
Sok modban láttam hogy át lett szerkesztve a fegyverek lövésének a színe. Hogy kell megcsinálni?

Moderátor
11 éve
A homaly.png fájlal állítja elő a stickman a homályosítás efektet, ha ezt átszínezed, akkor az alapszín összeadódik a homaly.png színével. Pl ha sárga homályt raksz be, akkor a kék mpg lövedék zöld lesz. (összeadó színkör)

Felhasználó
11 éve
Köszz speed.

A PhotoShopban hol lehet png-ben elmenteni valamit, mert nekem az exportnál nem mutat png formátumot.

Felhasználó
11 éve
Nekem Stickman Converterrel vannak problémáim, mert amikor használni szeretném mindig ezt írja ki: Adress violation at adress 0040827D in module 'StickConvert.exe'.Read of adress 000000.

Felhasználó
11 éve
szerintem az jó lenne hogyha az OMod újra kapcsolódna a szervere mert nekem tetszik bár akkor amikor ez készült én még nem játszottam stickmannal de kipróbáltam és nagyon jó!nem biztos hogy megvalósitható de szerintem jó lenne!és ha mégis megvalositható akkor az összes régebbi mod ami a régi oldalon van és többen is mondák hogy jó azokat átrakni erre az oldalra a modok közé és valahogy megcsinálni hogy kapcsolodjanak!
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Moderátor
11 éve
Amúgy őszintén, jelentkezzen az aki értelmes szintű modot tud létrehozni, és mondja el hogy miért nincs vagy miért van kedve csinálni.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
11 éve
Azért nincs, mert egyedül elunom, és egyébként a fene se játszana vele. Amiért meg lenne, mert jó lenne végre letenni valamit az asztalra, de itt megint jön a másik vége, hogy pont nem ebben a játékban akarok bármit is letenni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
hát ha nem a legjobbat de ha fordítanákrá időt akkor lenne egy jó modom csak mindt már mondtam lusta vagyok (egy. van már egy modom amit a "stuff" fáljban készíttetem, mivel nem müködöt a sticktool).
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33
«1...34567...33»