«12345...33» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Ide kerüljön minden modolással kapcsolatos kérdés, és minden más, valamint a kezdő, gyengébb modok minimum 3 képpel.

Mod dokumentáció: http://stickman.hu/modok/leiras
Mod feltöltése: http://stickman.hu/modok/bekuld


Elegáns Stickman mod telepítés

Letölteni valók:

Modell konverter (ajánlott)
3ds és x formátumot konvertál sm0-vá. Ezzel tudsz épületet berakni a játékba.

Modell konverter (elvileg azonosak)

Visszakonverter
sm0-t kovertál obj-be. A játékban található épületek visszakonvertálása szerkeszthető formátummá.

StickTool
A stuff.json szerkesztése gui-val, outdated de kompatibilis.

2.1 előtti map.ini konvertáló
Stickman ikon: PNG, ICO

Stickman logó

Fegyverek körvonala (oldalnézet): http://stickman.hu/junk/modstuff/weapons_outline.rar vagy a régi fegyverekről

Fegyverek, járművek

A játékban található modellek (épületek, fegyverek, járművek)

A játék egy-két épületének modellje

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
12 éve
Lenne egy kis gond a stick toollal. Beraktam a mod mappájába, amit már régebben elkezdtem és azt írja ki, hogy: Hiba a JSON betöltése közben: '[' excepted but ',' found
( •_•)>/■-■
(/■_■)
tf2023_1182633_sig.jpg

Felhasználó
12 éve
Töltsd fel valahova, de előbb próbáld megkeresni, annyira nem bonyolult.

Moderátor
12 éve
Lenne egy kis gond a stick toollal. Beraktam a mod mappájába, amit már régebben elkezdtem és azt írja ki, hogy: Hiba a JSON betöltése közben: '[' excepted but ',' found
Hehe, tényleg hibás a JSON fájl, több helyen is :D Kijavítottam, itt van, használja mindenki, aki akarja.

Felhasználó
12 éve
Megcsináltam magamnak egy egyszerűbb modot , a sticktoll-al.
Na most lementem , megpróbálom elindítani viszont a (2.14 ?) egy régebbi verziót tölt be , és azt írja ki hogy " kérlek frissítsd a játékot az xyz oldalról" . Próbáltam már , hogy leszedtem újra a stickman installert és akkor installáltam a játékot , és utána be raktam a mappába , kibontottam elindítottam . Viszont amikor lementettem megint azt írta ki , hogy a régi verzió fut . Most mit csináljak ?
132519434313393027.gif

Felhasználó
12 éve
Nem lehet elindítani a Sticktool-t. Egyik percben még működött a következőben már nem . Valami gond van a JSon fájlal vagy mi.
Mindent megcsináltam amit leírtak a a modolásnál , bemásoltam a mappába, kibontottam elindítottam a sticktool-t viszont nem indult el . Ennyi volt be is döglött az egész.
132519434313393027.gif

Felhasználó
12 éve
Ha jól sejtem hiba van a JSON fájban, bár erre te is rájöhettél. Valahova töltsd fel, hogy meg tudjuk nézni.

Felhasználó
12 éve
nem találok sehol semmilyen JSON fájlt . Viszont fura , hogy tegnap este még működött most meg ezzel a JSON szir-szerrel van gond . Viszont megnyitja a sticktool-t viszont nem tölti be az épületeket,fegyókat, járműveket stb. Be tudnám rakni az épületeket meg a többi tárgyakat forráskódokkal ?
132519434313393027.gif

Felhasználó
12 éve
Megnéztem pontosan a hibaüzenetet és ezt írja ki:
Hiba a JSON betöltése közben: Hexadecimal digit excepted but ',' found
Lehet hogy van benne 1-2 helyesírási hiba.
132519434313393027.gif

Felhasználó
12 éve
Hol tudom kijavítani ezt a stuff.json fájlt ? mert nagyon jó lenne ha úgy működne ahogy kéne
132519434313393027.gif
«12345...33»