«123» Új üzenet
Gyakrabban használnád az M4et, ha a régi célzó lenne?
Igen. tök jó lenne! 116 szavazat
Mindegy, a régi sem volt jobb. 17 szavazat
Nem, a mostani kell! 16 szavazat
Összesen 149 szavazat

Eredmények

Moderátor
10 éve
Mivel sokan panaszkodnak, hogy a legtöbb gun M8azik, gondolkodtam, hogy miért is van ez, az biztos, hogy nem túl népszerű mostanság az m4a1.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

10 éve
Még ha a célzó más lesz, de ugye nem lesz visszatéve az a régi ronda m4?

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
10 éve
Pont ezért írtam, hogy csak a célzó, azt én sem szeretném.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
A régi M4 (jó kezekben) jobb volt, mint bármelyik másik fegyver. Nem kellett túlságosan pontosan lőni vele, mert az ellenfél célzását eléggé megzavarta a golyózápor. Mellesleg ugyanolyan pontosan lehetett vele guggolva célozni, mint az mp5-tel.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Szerintem teljesen mindegy. Ha valaki tud játszani pl.:MPG-vel akkor nagyon valószinü, hogy M4-el is tud.

Felhasználó
10 éve
Amúgy igaz..Ha tudsz mpg-zni akkor m4-el tudsz nz-zni.. Ennyi.. Nem nagyon kell célozni! :D
Kár volt

Felhasználó
10 éve
Ezzel egyetértek, hogy a régi M4-el könnyebb volt killelni, de csúnyább is volt. Ezzel is lehet ugyan úgy ölni csak szebb a kinézete. Csak annyi a titka, hogy meg kell szokni. :D

10 éve
Egyetértek Enoxal, viszont a legtöbben egy 10 perc múlva rámondják, hogy ez "kaki". Ezzel viszont nem lehet mit kezdeni ha valaki nem szánja rá az időt, hogy megtanulja kezelni.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Elég lenne ha speed javított M4A1-ét raknád be, ugyanis az sokkal jobb célzóval büszkélkedik. Az hogy senki sem használja nagyrészt ennek tudható be..

Felhasználó
10 éve
Hát...
Balinto mondott nekem valamit.
DE Enox-al kell egyettértenem.
Habár a régi M4 céljóza jó lenne, mert az nem rángatott annyira, de nekem őszíntén szólva tök mind1, mert mind a kettőt jól tud(tam)om használni :)
«123»