«1...2021222324...34» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Hapci törte el. xD
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Mért?
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
Mert én azt mondtam.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
a törpék egyik állítása igaz a másik hamis?
És mi van a harmadikkal?

Felhasználó
11 éve
a törpék egyik állítása igaz a másik hamis?
És mi van a harmadikkal?
A törpék egyenként 2 állítást mondanak, én arra céloztam. :)
Mert én azt mondtam.
A válasz jó :D de az indoklás rossz :( .
Mehet tovább.
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
Amúgy nem néztem sehonnan, tippeltem. :$
Átadom valakinek a kérdést.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Egyszerű pedig, vidornak csak a második állítása lehet igaz, így morgónak csak az első. Mivel nem tudor volt, szundi szintén nem volt, így csak hapci marad.

Felhasználó
11 éve
A folyó egyik partján állsz, a túlsó oldalon van egy barackfa. Hogyan mész át a másik oldalra nyáron? Van egy csónakod így át tudsz evezni. És télen, hogyan mész át barackot enni? A folyó befagyott így nem tudsz csónakkal menni.

Felhasználó
11 éve
Nos, miért mennék át barackot enni? Egyrészt nem szeretem a barackot, másrészt van mellettem egy tál alma, abból is jól tudok lakni. Arról nem is beszélve, hogy télen nincs barack a barackfán, így felesleges átmennem.

Felhasználó
11 éve
A folyó egyik partján állsz, a túlsó oldalon van egy barackfa. Hogyan mész át a másik oldalra nyáron? Van egy csónakod így át tudsz evezni. És télen, hogyan mész át barackot enni? A folyó befagyott így nem tudsz csónakkal menni.
Télen nem terem barack :P
Nos, miért mennék át barackot enni? Egyrészt nem szeretem a barackot, másrészt van mellettem egy tál alma, abból is jól tudok lakni. Arról nem is beszélve, hogy télen nincs barack a barackfán, így felesleges átmennem.
Jah bocsi kléni nem olvastalak végig :D
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
«1...2021222324...34»