«1...179180181182183...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
9 éve
Drogbárók elszámolási háborúja:
Kolumbia-Mexikó 2-1

Suttyó család-Torrente 5-1, ezután elmondhatjuk, hogy a 8-1-gyel Magyarország jobban teljesített.

Felhasználó
9 éve
Áve Uruguay Costa Rica.

Felhasználó
9 éve
Tegnapi VB eredmények:

Kolumbia-Görögország 3:0
Uruguay-Costa Rica 1:3
Anglia-Olaszország 1:2
Elefántcsontpart-Japán 2:1

Nekem az olasz meccs volt csalódás (angoloknak szurkolok ;D ) mert jobban játszottak az angolok és így is kikaptak + egy nem befújt 11es az angolok javára.

Olasz foci egy undorító dolog. Vagy mondhatnám hogy taktikusabbak. Egész meccsen olyan untatóan játszottak aztán 30. percben először lőttek kapura és bement... De Sturidgeje szebb volt. Holnap Német-Portugál.

Felhasználó
9 éve
Eddig a vb legjobb meccse volt az Olasz. Legalább is taktikai szempontból. Azt meg amiről beszélsz befújni elég rizikós lett volna ilyen pocsék bírói teljesítmények után.
.

Felhasználó
9 éve

Hát még a Japán biró a braziloknál a legjobb:)))
x-es mecs lett volna ha a spori nem szól bele a meccsbe. Spanyolok nyerik a VB-t emlékezzetek vissza 2010-be svájctól kaptak kettőt és mégis ők lettek a győztesek.

Felhasználó
9 éve
Dehogy nyerik.. még a döntőben sem lesznek. A Hollandokat sem kiáltanám ki esélyeseknek egy meccs alapján.
Szerintem a végső győztes a másik ágról fog jönni.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
9 éve
Azért az nagy meglepetés volt,hogy kiestek a Spanyolok,nem?
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
9 éve
Akkora azért nem. Én Chilét biztos továbbjutónak vártam és úgy voltam vele aztán aki nyeri a Spanyol-Holland meccset az megy tovább. Hát így is lett.
.

Felhasználó
9 éve
Az Angolok kiesése is várható volt akkor szerinted?
Bár ők még a Spanyoloknál is gyengébbek.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
9 éve
Fradi mióta Minotaurusszal "megismerkedett" imádja a görögöket és szokásaikat, ezért nekik szorít; főleg hogy a magyar szintet hozzák (annak ellenére, hogy kiverték a magyarokat kiverő oláhokat).
Taljánok a királyok, utánuk latin-amerika svájciai az uruk. (A többi bagázs pedig közép-kelet-európa. :p)
A mai napon a bevándorlók meccse ígérkezik csak jónak (svájc-francia). E kapcsán: milyen rasszisták a közép-afrikaiak; Ghána, Kamerun, Nigéria csapataiban egy fehér sincs. :d
«1...179180181182183...198»