«1...180181182183184...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
9 éve
Az angolok tovább fognak menni.. az olaszok bazi erősek és Balotelli most tényleg mentálisan is ott van a VB-n. Szerintem 9 ponttal ők csoportelsők lesznek. Anglia meg berámol legalább négyet Costa Ricának (nem lenézem őket) és gólkülönbséggel tovább mennek.

khmm.. vagy mégse.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
9 éve
Jancsika, belőled se legyen jósnő. Remélem sokat buktál az okoskodással.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
9 éve
Berlusconi mosthogy öreglányokkal örömködik nem tudta időben lenokiásdobozozni a costa ricaikkal a mérkőzést, így azok a szerencsétlenek "nem tudták" hol a helyük.
Az angolok pedig nem véletlenül estek ki. Feladták a gyarmatbirodalmukat is, mert televolt a hócipőjük a trópusi klímával és vágytak vissza a ködös Albionba.
(Jani nem lúzer, nem szerencsejátékozik, a forintot shortolja.)

Felhasználó
9 éve
Francia 5:2 Svájc. Eléggé izgalmas meccs volt, főleg, hogy regény svájci védőnek a 6. percben felrepedt a szemöldöke :/

Felhasználó
9 éve
En a bironak szurkolok.
Amugy nem nezem a bajnoksagot, de ha az olaszok meg bent vannak akkor jo..
Zspusonak sosincs igaza!
tumblr_static_urlk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
9 éve
Jancsika, belőled se legyen jósnő. Remélem sokat buktál az okoskodással.
Neked még Jani sem vagyok, nem hogy Jancsika. Jós az még lehetek, de remélem egyszer te is ellátogatsz hozzám. És igen, 300 ftból 10k-t nyertem az okoskodásommal. Ha ennyire belém akarsz állni akkor először ugorj ki egy kamion elé. Ha azt túléled akkor már lesz esélyed. Menj vissza a muzsika topicba és posztolgasd a mosogépzenéidet.

Én a mutatott játék alapján az olaszoktól többet vártam, (vagy kevesebbet Costa Ricától), de szerintem a második helyen mennek tovább. Ott pedig Kolumbia ellen nem sok esélyük lesz. -de ők legalább ott vannak, nem úgy mint mi-! Svájc meg 6. a világranglistán.. ahhoz képest az első meccset is az utolsó percben nyerték, most meg a Les Blues le is iskolázta őket. Még így Ribery és Nasri távollétében is jósolok nekik egy jó vb szereplést.
.

Felhasználó
9 éve
Tegyük már tisztába. :D Nem az a meglepetés, hogy az angolok kiestek, mert valljuk be, ez papírforma volt. Hanem az, hogy valszeg az olaszok is ki fognak. Costa Rica meg csoportelső lesz, mivel nem hiszem, hogy az olaszok megverik a az Urukat, ráadásul nekik elég le x-elni az angolokokkal, az se valami embert próbáló feladat. :D A Franciák ijesztően jók, beszállhatnak az alsóági döntőbe jutásért folyó versenybe a németek és az argentínok mellé.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
alsóági döntőbe jutás. ez valami kunhalmi mágnes lézer janó szkecc?
majd a fifa megmondja ki lesz a bajnok, te pedig örülsz, mint majom a farkának. ;)

Felhasználó
9 éve
http://bitemangame.com/
Második pályán már sírtam mikor rárakták a szájkosarat. :D
.

Felhasználó
9 éve
Az első még könnyű volt a de a második pályán már kergetett 2 biró
flags_0
getbanner.php?n=Green_Archer
«1...180181182183184...198»