«1...170171172173174...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Pedig, ha most nem jutunk ki, akkor soha. :D Görögök itthon simán verhetően, oláhok is, a többiek meg idegenben is.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
csak h egy magyar valogatottrol van szo, ahol a papirforma es a josladozas kb annyit er, mint doglott lovon a patko. egyik nap kiutjuk a svedeket, kovetkezo heten meg mar andorrat vert szarva tudjuk csak megverni (ha egyaltalan sikerul)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve


Ez a "kiütjük a svédeket" totál benyalás egy szóvivői állásért. Nem akarom a feröer-szigeteiket lebecsülni, de talán őket megelőzzük.

Legutóbb szerkesztve johnny_english által


Felhasználó
10 éve
Elolvasva Pintér, meg a játékosok nyilatkozatait, eléggé nagyképűen állnak a dologhoz. Legtöbben a második helyre várják a válogatottat közülük, de mégis, mire fel? Görögöket felejtsük el, esetleg idehaza egy x-et valahogy ki lehet hozni, szőröstalpú barátainktól idegenben megint kapunk egy hármast, mert össze lesznek szarva a pályán a mieink. Finnország és Észak-Írország itthon verhetőek, de idegenben az utóbbi csapatot biztos, hogy nem fogjuk megverni. Minden ellenfelünk minket akart a 2. kalapból, ami nem lep meg, mert 1-2 4. kalapos csapat is átgázolna rajtunk. Ha meg ne adj Isten, mégis valahogy kijutunk, aminek akkora az esélye, mint hogy 4x egymás után lottóötösöm lesz, akkor meg az EB-n tömnek ki minket egy 8-assal. De az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!!!

Felhasználó
10 éve
Bár ezzel a 24 csapatos rendszerrel azért valamivel megnövekedett minden közép csapat esélye. Realisztikusan nézve, még ha a 3. helyet is tűzzük ki célul, és ha a többi csoport papír forma szerint alakul, oda-vissza verhető csapatokat kaphatunk egy esetleges play-offon.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Pontosan.
Most sem jutunk ki és a következő 20 évben sem fogunk kijutni semmilyen eseményre.:P
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Ennél könnyebb csoportba sehogy nem kerülhettünk volna, még esetleg a románok helyett a norvégok, de ők se sokkal gyengébbek. Ha most nem, akkor soha.

Felhasználó
10 éve
Meg jo par honapja keszitettem egy hosszabb osszefoglalo kisfilmet a magyar valogatott 2013-as szerepleserol, ami ugy nagyjabol 40k nezettseget ert el youtubeon. Majd privatba tettem szerkesztesi celokbol, es azota sem sikerult hozzafernem a felhasznalomhoz, igy gyakorlatilag odaveszett. Most raszantam magamat, h ujra lerendereljem, tehat itt van annak, aki meg nem latta volna.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6civY5kVBHc

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Magyarország-Finnország:1-2

Ennyit a könnyű csoportról.:P

Legutóbb szerkesztve Fradi által

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Meg jo par honapja keszitettem egy hosszabb osszefoglalo kisfilmet a magyar valogatott 2013-as szerepleserol, ami ugy nagyjabol 40k nezettseget ert el youtubeon. Majd privatba tettem szerkesztesi celokbol, es azota sem sikerult hozzafernem a felhasznalomhoz, igy gyakorlatilag odaveszett. Most raszantam magamat, h ujra lerendereljem, tehat itt van annak, aki meg nem latta volna.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6civY5kVBHc
Jó lett, de elég hirtelen van vége, oda még lehetett volna valamit tenni :P
«1...170171172173174...198»