«1...143144145146147...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Semmi gond a Trollfocival egy nagyon fajintos oldal ugyanúgy, mint ezzel a játékkal sem volt semmi probléma. Az ilyen és hasonló gyökerek teszik tönkre a TF-et is és az egész oldal mondanivalóját/célját sem értik bármilyen meglepő nem csak az ilyen hozzáteszem már-már erőltetett viccekről szól (szotyi), el lehet sütni mert jó poén, de szerintem van egy határ. A mennyei színvonalról meg annyit, hogy a játék is olyan mennyei színvonalon van, mint a bajnokságunk bár-már nem tudom kinek köszönjem ezt a magadfajta észnélküli faszverő szűzkockáknak, vagy a szerencsétlen maradéknak akik már kínjukban nem bírják nézni ezt a szart. Nem tudom de van hová fejlődni értelmiségben is, mert szvsz. ennek az oldalnak (TF) több/több volt a mondanivalója.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Fernando Llorente minek a juveba?:)

Felhasználó
10 éve
Mer nincs 1 értelmes csatáruk se?
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Most már azért van: Giovinco, Tevez, Llorente, Matri. Még Diamanti kell középpályára, Kolarov hátra és kész is a Juve, hogy BLt nyerjen.
.

Felhasználó
10 éve
Persze, a Sülysáp meg megnyeri a Magyar Kupát :DD
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Jó helye volt ott a Bilbao-ba, kiváncsi vagyok nélküle mit kezdenek majd.

Azt, amit eddig, ugyanis az utolsó szezonját kb. végigpadozta, miután bejelentette, hogy ő nem hajlandó hosszabbítani és nyáron továbáll. Amúgy szépen bevásárolt a Bilbao (Megvettek minden mozdítható baszk játékost, aki nem a Sociedadban játszott; igen, ebben Benat is benne van).
Most már azért van: Giovinco, Tevez, Llorente, Matri. Még Diamanti kell középpályára, Kolarov hátra és kész is a Juve, hogy BLt nyerjen.

Csak két karakter.
xD

Felhasználó
10 éve
A Betin általában a legveszélyesbb csapat a nagyokra. Legalább is én mindig félek mikor a katalánok találkoznak velük.

Amúgy meg álmodozni csak lehet, nem? :D
.

Felhasználó
10 éve
A montenegrói csapatnak 1 kapura lövése sem volt, miközben a Honvéd 11 lövésből 9-et értékesített.
Ha voltal annyira hulye, h nem nezteg, legalabb f*szsagokat ne beszelj. A Honi 32-szer lott kapura, ami akarhonnan is nezzuk, kozel nincs a 11-hez. Ha Delczeg nem beszivva lep palyara, akar a 12-13 is meg lehetett volna.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Nem mindegy? Legalább egy csapatra büszkék lehetünk mivel az ETO is valószínű hogy kiesik a zsidók ellen.
.
«1...143144145146147...198»