«1...141142143144145...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Ki mondta, hogy kifogja szorítani Pölőt? Tevez csak harmadik számú csatár lesz a biszem-baszom Juvénál, mert Böde jön.
.

Felhasználó
10 éve
a lényeg az hogy a Milan a legjobb csapat és hogy Balotelli a legjobb jágékos. :D am úgy volt hogy tévez a Milanba jön

Felhasználó
10 éve
még mindig hülyeséget mondasz

Felhasználó
10 éve
levi a milan még mindig jobb mint a chelsea,nálunk nincs ilyen oscar meg ilyenek :D

Felhasználó
10 éve
Igaz,ott csak rosszabbk vannak.

Felhasználó
10 éve
Azért Boateng felveszi a versenyt Oscarral. :D
Basszus akárkivel beszéltem a Konfetti kupa előtt mondtam neki, hogy a Brazilok simán megverik a Spanyolokat ha összekerülnek. Kibaszott jól játszottak. Viszont a Kupa kapusa szerintem Buffon lett de mindegy.
.

Felhasználó
10 éve
am boateng sokkaél jobb mint oscar, :DD,én az olaszoknak szurkolók kb 8éve vagy még több, a braziloknak akkor szurkoltam amikor még ott volt kaká,ronaldinho meg ronaldo,most máér nem szeretem annyira

Felhasználó
10 éve
én meg brazil+spanyol, de ezen a meccsen a braziloknak szurkoltam. azóta vagyok spanyol drukker is mióta ez a korszakuk van a braziloknak, nem a ronaldinho, stb.-s. most meg mindkettő de egymás ellen inkább brazil :D

Felhasználó
10 éve
levi te azért a spőanyoloknak szurkolsz mert ők nyernek mindent,ahhoz képest hogy utálod a Barcát...a spanyol válogatott a barcából áll

Felhasználó
10 éve
ne kezdd már megint hogy jobban tudsz mindent az életemről :)
«1...141142143144145...198»