«1...119120121122123...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Hahhaa, csicska celtic :) most hirtelen azt hitték, hogy a barca elleni győzelem jelent valamit..csak egy kicsit merészkedtek közelebb a nagyobb csapatokhoz, máris meg tanulták hogy nekik ez nem fekszik. Amúgy soccerfame-n nem így gondolják..ott kb. 100-an tippelnek bayernre, arsenalra 1500-an..

Felhasználó
11 éve
Hazai pályán szerintem egy xre talán jó lehet az Arsenal, de számomra meglepő lenne, ha ezt a párharcot végül a Londoni Pirosak nyernék. Holnap meg ki lesz tömve a szegény Milan. :( uccuneki.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve

Nem kell kitömés. Csak a védelem legyen ezúttal normális, és ne kapjunk gólt. Ha Messi hozza a papírt, és rúg kettőt, én már örülök neki.
Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
Idegenben 3-1et tippelek, mivel ez a Barca védelem nagyon nehezen tud lehozni egy kapott gól nélküli meccset. Aztán otthon Katalóniában már másabb lesz a helyzet.
.

Felhasználó
11 éve
Sajnos igen nagy peche volt az Arsenalnak hogy nem volt balhátvéde, ráadásul a szerencse is a Bayern melett volt és Szczęsny sem volt toppon mert a második gólt simán megúszhattuk volna ha nem üt rossz helyre mint a blackburn ellen. Mertesacker sem hozza azt amiért idehozták,szerintem komoly változások kellenek az arsenalhoz mert eléggé a lejtőn van a csapat.
Terrell+Suggs

Felhasználó
11 éve
Pechje volt az arsenalnak? :D Örülhetnek, hogy megúszták 5 alatt. Arról már nem is beszélek, hogy a góljukhoz is egy igen nagy bírói baki kellett. Ha akart volna focizni ez a bayern, sokkal jobban tönkre verték volna a szarzenalt. Bízom abban, hogy ma összeszedik magukat a rossonerik, és egy X-re minimum lehozzák a meccset a katalányok ellen. Aztán tőlem barcelonában lehet egy Messi gála, csak ma ne nyerjenek.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Jelen pillanatban a Bayern Európa egyik legjobb csapata,és még nyáron tuti vesznek pár jó játékost,és szerintem a Bayern most a végső győzelemre is esélyes a BL-be.Igaz és Barca fan vagyok,de mondom,most jó a Bayern is.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Szabesz szerintem mi nem ugyan azt a meccset néztük. A Bayernek 4 nagy helyzete volt ebből 3-mat be is lőtt és Mandzukic fejese volt ami kimaradt a nagy helyzetek közül. Ráadásul az a komolyabb baja az arsenalnak hogy nagyon látszik , hogy itt üzletre mennek ,mert ha beérik valami jó játékos , egyből passzolják el jó pénzért.
Terrell+Suggs

Felhasználó
11 éve
Sajnos igen nagy peche volt az Arsenalnak hogy nem volt balhátvéde, ráadásul a szerencse is a Bayern melett volt és Szczęsny sem volt toppon mert a második gólt simán megúszhattuk volna ha nem üt rossz helyre mint a blackburn ellen. Mertesacker sem hozza azt amiért idehozták,szerintem komoly változások kellenek az arsenalhoz mert eléggé a lejtőn van a csapat.

Igen Wilshere megy. Túl jó playa oda. Láttam a nyilatkozatát, szegény srác majdnem elbőgte magát. trágya csapat ez, mindenki szart a dolgára, ő meg kihajtotta a belét.
Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
asdasdasdasd ezmiaomfgasdasdasd

Milan 2-0 Barca asdwtfasdlolasdlolwtf
«1...119120121122123...198»