«1...118119120121122...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Majd fifába esetleg. Az öreg hölgy még vendégként is szétveri őket. <3
.

Felhasználó
11 éve
Ez a juve meccs eddig igen tippmix gyilkos. Vagy már nem vezet 1-0ra a bundáskenyér?
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Forza Juve,már tuti a 4-be vannak.:)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
11 éve
Ha vki nem kovette vna figyelemmel a Tottenham - Newcastle (2:1) rangadot, erdemes visszaneznie Bale elkepeszto egyeni teljesitmenyet. A 2 gyonyoru golja melle meg akar 3-4-et is szerezhetett vna (ebbe beletartozik egy ures kapura nevetsegesen folebombazott loves :DD ).
Bale bal lábas, és a lövése jobb lábbal volt. Ettõl függetlenül persze belõhette volna. (Mivel én is bal lábas vagyok ezért tudom, hogy ez milyen nehéz és nem is hibáztatom.
Hiába vagyok Spurs szurkoló CR és Bale össze sem hasonlítható. CR bármilyen bajnokságban megállná a helyét, viszont Bale-nek csak az angol fekszik.

Felhasználó
11 éve
Hiába vagyok Spurs szurkoló CR és Bale össze sem hasonlítható. CR bármilyen bajnokságban megállná a helyét, viszont Bale-nek csak az angol fekszik.

Ertem mire gondolsz, de nem jelentenem ezt ki ilyen biztosan, mig ki nem probalta magat legioskent valahol kulfoldon. :D Van mas bajnoksag is a vilagon ahol a fizkume a foszerep, es a technika a hatterbe szorul. Hozzatennem, ha a technikajat nem is tudja olyan szinten kamatoztatni egy angol bajnoksagban, mint CR a spanyolban, attol meg egy-egy megvillanasat lathatjuk neki ott is, szoval szorult bele potencial rendesen technika teren is, csak ez kevesbe jon at egy fizikalisan eros bajnoksagban.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Akarmennyire is nehezemre esik a Chelzii-n kivul mas csapatrol barmi jot is mondanom, a Liverpool tegnap a Swansea-nak lott 3. goljat megelozo osszjatekot sztem lazan kijelenthetjuk az elmult evtized legszebb passzjatekanak. BRUTAL!

https://www.youtube.com/watch?v=6n7wFw24a5o
Igen, ezt egy krumplival vettek fel, a jobb minoseghez keressetek a full highlightosokat.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
A 3. gól messze az évtized legszebb gólj lett.

Felhasználó
11 éve
Hátőő. Egész szép, de messze nem az évtized legszebb akciója. Értem én, hogy Angliában szépnek számít ez, de spanyolhonban azért előferdül sokkal komolyabb összjáték gól előtt, és nem csak a barcára gondolok.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Hanem a Malagara. Egyébként szép, szép de ennyi.
Holnap Arsenal - Bayern. És mivel a töri tanárunk nagy Arsenal fan, azt mondta, hogy ha megnyeri a BL-t az Arsenal mindenki 5ös lesz évvégén. Szóval hajrá ágyúsok. Egyébként van a bajorok ellen kb. 10% esélyük.. :(
.

Felhasználó
11 éve
Hajrá Lilák és csak az Újpest! :D
getbanner.php?n=Forgesz

Klánom:http: //stickman.hu/klan/KAMUKAZE_KOMMANDO
«1...118119120121122...198»