«1...108109110111112...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
"Paulo Sousa viszlát"! Jó hogy elmegy!
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Jó, hogy elmegy? Látszik mennyire értesz a focihoz, illetve mennyire vagy tisztában a helyzettel itthon. Akármennyire se csíptem, el kell ismerni a munkáját. Megpróbálta felnyitni a maradi magyar "sztáredzők" szemét, megreformálni a magyar futballt. Végül is, nem csodálom, hogy feladta ezt a reménytelennek tűnő harcot, egy jobb karrier érdekében.

Egy kis politika:
Megjött a - sajnos várható - döntés. Hogy Izrael lobbija a sportdiplomáciában is világelső, egyértelművé vált ismét. Magyarország válogatottját megbüntették. A nemzeti tizenegy már jó ideje nem tud nagy világverseny közelébe jutni, most úgy tűnt, erre komoly esélyünk lehet. Vagy lehetett volna. A sorsdöntő román meccset azonban zárt kapuk mellett, üres stadionban kell megvívnunk.

Mi történt? A tavalyi Magyarország - Izrael barátságos focimeccsen a szurkolók egy része hátat fordított az izraeli himnusz alatt, sőt, még bekiabálások is voltak. Most képzeljék el? Irgum-burgum.

Ilyen a foci világában nemzetközi meccseken nem csak Izraellel, de bármelyik országgal megesik, ha idegenbe megy. Pláne, ha még népirtást is folytat. De még anélkül is. A foci ha tetszik, ha nem, nem csupán sport, de egyben ritualizált politika is. Ahol a szurkolók véleményt mondanak. Nem egyszer keményet. Szóval megesik az ilyen mindenkivel, de egyedül Izrael az, akinél ezt azonnal szankcionálják. Ahogy azt egyszer már mondtam: Izrael egy szent tehén, akit kritizálni sem szabad, de aki bárkire bármikor ráürítheti a tehénlepényét. Neki mindent szabad, vele szemben semmit. Ez ma a világpolitika első számú játékszabálya.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Ugyebár a Magyarország-Izrael mérkőzésre bemehettek a szurkolók. Érdeklődnék mennyi lett a meccs végeredménye? Bizonyára a FIFA tehet arról is, hogy a magyar labdarúgás képtelen eredményeket felmutatni. (Tudom a vereség is eredmény, de legyünk egy kicsit igényesek!) Ha az izraelieket nem voltunk képesek legyőzni szurkolói "támogatás" mellett sem, akkor mit balhézol? Nem ők fogják végigalibizni a 90 percet.
Legfeljebb nem lesz szőröstalpúzás...
(Mellékesen, aki annyira hülye, hogy a két legantiszemitább nép /arab, zsidó/ testvérharcába bele akar folyni, az a megfelelő nagykövetségek előtt fejtse ki támogató vagy elítélő megmozduláson nézeteit.)
(Mellékesen 2. Bulgáriát is megbüntették, tehát teljesen felesleges hungarofóbnak beállítani a FIFAt.)
Kurvaanyjátafifának, hogy a magyar focit hivatalból még tette át a paralimpiai mozgalomba!

Felhasználó
11 éve
20 millióért elengedik Szalait. Ti mit hallottatok erről ?
Azt is rebesgették hogy az Arsenalhoz megy. Ami mellékesen nem ártana meg a csapatnak ,mert néztem a meccseiket és amit Olivier Giroud művel szerintem elég gyenge teljesítmény .
Terrell+Suggs

Felhasználó
11 éve
Remélem Platinit nem fogják újraválasztani, különben 10 alatt nem fog megállni Messi az aranylabdákkal. Tavalyit még úgy, ahogy letudtam nyelni, hisz csak nyert egy BL-t, de idén mire fel kapta meg? Most komolyan. Lehet itt jönni azzal,. hogy egyéni díj. De mire ment ezzel a 91 rúgott góllal? Mit nyert? 1 kurva királykupát. Ronaldo a ~60 góljával nyert bajnokságot, szuperkupát, eb bronzot. Meg igen érdekes lenne az, hogy egyéni díj, mert a futball csapat játék és nagyon nem mindegy, hogy az embernek milyen csapattársai vannak. Aki ezek után ezek után azt meri állítani, hogy Messi megérdemelten nyert aranylabdát, annak kétségbe vonom szellemi épségét. Uff, én beszéltem.

Ja, kenjük csak Platinire az egészet. Nincs gondom azzal, hogy a Realnak szurkolsz, de azért keményen dolgozik ám a kettős mérce nálad is. Az Aranylabda odaítélése teljesen szubjektív véleményezés alapján megy, nincs semmi konkrét kritériumrendszere (gólok, elhódított trófeák, stb.). Ebből kifolyólag megfoghatatlan az egész, és mivel a szavazatokat indokolni sem kell, senki nem tartozik magyarázattal Messi Aranylabdáiért.
Akkor azt még vegyük figyelembe, hogy Messi rendkívül ügyesen van menedzselve, és az emberek szemében ő még mindig az a csendes, focibolond argentin kisfiú, aki annyit szenvedett és mégis olyan szemet gyönyörködtetően játszik. Ezzel szemben nézzük meg, hogy mondjuk CR-ről mi az általános vélekedés. Ő az izomkolosszus, aki halomra lövi a gólokat, aztán naphosszat sztárolja magát, egy vagon pénze van otthon, és köpdös, ha nem őt veszik a kamerák. Nem állítom egy szóval sem, hogy ilyen, de az emberek ezt gondolják róla, és az emberi természetből adódóan sokkal szívesebben szavaznak a szimpatikus kisemberre, a Dávidra, mint az ellenszenves óriásra, Góliátra.
Te magad sem tudnál olyat mondani, aki a 2012-es Aranylabdát Leo Messinél jobban megérdemelné. Ja, persze, van rengeteg jó játékos, aki élete során rászolgált az elismerésre, de az Aranylabda bizony az egyéves teljesítményről szól. Xavi, Iniesta, Xabi Alonso vagy mondjuk Sneijder életműdíjat érdemelne. Balszerencsések, hogy ilyen nincsen, az Aranylabda pedig (talán kicsit túlságosan is) csatárcentrikus díj.
De ne Platinire meg a mögötte álló szervezetre haragudj. Az emberekre haragudj. (És majd haragudj akkor is, ha egyszer a Realból nyer valaki zsinórban 4 Aranylabdát.)

Igen. Most épp megfogtam a logika varázslatos fegyverét és ott vágtam bele az érvelésedbe, ahol csak tudtam. Lehet emlegetni a nőrokonaimat. Biztos jól esik fröcsögni, hogy az ilyen-olyan Messi már 4 Aranylabdát nyert. De neked is be kell látnod, hogy pár évig még mindenképpen Messi fogja bezsebelni az ilyen díjakat. Ez a cím egyszerűen neki van kitalálva, tökéletesen meg tudja fogni a szavazókat és ennél nem is kell több. A rendszerben nem lesz változás, mert teljesen jól van így (A gólkirályoknak ott az aranycipő, a nemzetközi tornákon nagyot játszóknak meg az adott torna MVP-címe.), azzal pedig nem fog semmit sem csorbulni Messi eredményessége, ha Platinit menesztik.

Nyilván ebbe most úgyis bele fogsz kötni, hogy így meg úgy nem szakszerű a rendszer, meg hogy nem értek a focihoz, de ennek nem is kell így lennie. Csak gondolkodj egy kicsit a másik ember fejével.

Felhasználó
11 éve
Messinél nem érdemli meg jobban senki az aranylabdát? Igen, most Ronaldot fogom mondani, és ezt minden elvakultság nélkül. Ronaldo a hátán vitte a bajnoki címig jutó Realt, igen azt, amelyik az utóbbi meccseken oktatta a Barcelonát, "a világ legjobb csapatát" A nyári EB-n Szintén hátán vitte az egyébként nem túl esélyes portugáliát, és kis híján az agyonsztárolt spanyolokat is megverték. Messi mit tud felmutatni? 90 gólt, igen. De, ahogy azt te magad mondtad, a gólkirályoknak ott van az aranycipő. Az évben 2 meccsen kellett volna igazán jól játszania. Az áprilisi el classicon, ahol kis túlzással pályán se volt, és rá 4 napra esedékes Chelsea elleni BL elődöntőn, ahol szintén nem nyújtott maradandót, ráadásul a kihagyott tizenegyesével még az esetleges döntőbejutástól is elütötte a csapatát.
Az a baj ezzel az aranylabda szavazással, amit írtál. Szimpátia szavazás lett az egész. És hála a drága sportmédiának Ronaldot Madridon és Portugálián kívül kb. mindenhol kifütyülik. Annyira nagyképű gyerek ez a Ronaldo, hogy kedd reggel már külön bepótolta a hétfői edzést, amiről lemaradt. Ezzel szemben Messi a földreszállt angyal. Azt valahogy nem igen írják meg az újságok, mikor a közönségbe bikázza a labdát, lökdösődik, provokál. No, mind1, most nem Messi ellen irányul az írásom, hanem az egész Fifa és sportmédia ellen, akik átmossák a futball nézők jó nagy részét, akik kicsit se képesek a dolgok mögé nézni..

Most is Ronaldo volt a paraszt

Legutóbb szerkesztve Deuce által

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
20 millióért elengedik Szalait.

Én is Szalai vagyok, de erről ennyit.Most nézzük a licitálást.20millával kezdünk, ki ad értem többet?

Legutóbb szerkesztve Compton által


Felhasználó
11 éve
1. FC Barcelona (spanyol) 307 pont
2. Chelsea (angol) 279
3. Boca Juniors (argentin) 278
Atlético Madrid (spanyol) 278
5. Corinthians (brazil) 272
6. Bayern München (német) 270
7. Real Madrid (spanyol) 259
8. Juventus (olasz) 231
9. Borussia Dortmund (német) 226
10. Olympique Lyon (francia) 224

A 2012-es év legjobb klubcsapatai.

Felhasználó
11 éve
Jó, hogy elmegy? Látszik mennyire értesz a focihoz, illetve mennyire vagy tisztában a helyzettel itthon. Akármennyire se csíptem, el kell ismerni a munkáját. Megpróbálta felnyitni a maradi magyar "sztáredzők" szemét, megreformálni a magyar futballt. Végül is, nem csodálom, hogy feladta ezt a reménytelennek tűnő harcot, egy jobb karrier érdekében.

Egy kis politika:
Megjött a - sajnos várható - döntés. Hogy Izrael lobbija a sportdiplomáciában is világelső, egyértelművé vált ismét. Magyarország válogatottját megbüntették. A nemzeti tizenegy már jó ideje nem tud nagy világverseny közelébe jutni, most úgy tűnt, erre komoly esélyünk lehet. Vagy lehetett volna. A sorsdöntő román meccset azonban zárt kapuk mellett, üres stadionban kell megvívnunk.

Mi történt? A tavalyi Magyarország - Izrael barátságos focimeccsen a szurkolók egy része hátat fordított az izraeli himnusz alatt, sőt, még bekiabálások is voltak. Most képzeljék el? Irgum-burgum.

Ilyen a foci világában nemzetközi meccseken nem csak Izraellel, de bármelyik országgal megesik, ha idegenbe megy. Pláne, ha még népirtást is folytat. De még anélkül is. A foci ha tetszik, ha nem, nem csupán sport, de egyben ritualizált politika is. Ahol a szurkolók véleményt mondanak. Nem egyszer keményet. Szóval megesik az ilyen mindenkivel, de egyedül Izrael az, akinél ezt azonnal szankcionálják. Ahogy azt egyszer már mondtam: Izrael egy szent tehén, akit kritizálni sem szabad, de aki bárkire bármikor ráürítheti a tehénlepényét. Neki mindent szabad, vele szemben semmit. Ez ma a világpolitika első számú játékszabálya.

Jó azt tudom hogy jól ért a focihoz és hogy jól csinálta a Vidivel az EL-ben de Mezei György sokkal jobb volt mint Sousa. Én már találkoztam Mezei Györgyel és Sousával (mert voltam válogatón ahol beválasztottak embereket a Vidi Utánpotlásában) de Mezei sokkal inteligensebb. De igazad van hogy Sousa jobb.;)

Pofátlanság bele szólni más himnuszába. Magyar válogatottnak kell fizetni számtalan forintot. Ezért kell zárt kapun keresztül mérkőzést játszani a Románok ellen. Magyar-Izrael Himnuszok Főleg hogy azt ordibálták hogy Mocskos Zsidók.


Legutóbb szerkesztve GéJcSéJ* által

Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Szerintem is Ronaldo érdemelte meg idén a címet, azért mert szvsz. többet tett az idén, mint Messi. De nézzük meg azt is, hogy két teljesen különböző poszton játékosról van szó. Fable te meg egy ne zsidózzál, kettő olyan topikba irogass, amihez értesz (feltéve ha van ilyen), az eszetlen szövegelést bárki meg tudná tenni akit a helyedre ültetek. Kicsi úgy tűnik, mintha a hsz-eidet szeretnéd növelni de hogy valami értelme is legyen a dolgoknak az felesleges. A hetente új csapatot szeretek elvhez meg ment a taps!
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png
«1...108109110111112...198»