«1...6162636465...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Atletico? Ennyi Torrente-fant egy helyen még nem láttam. :d

Felhasználó
11 éve
Naaa, egyrészt, Real elbaszta az angol bajnokot, szar formában. Másrészt, vörös ördögöknek a Mu-t hívják, harmadrészt a liverpool örülhet, ha a felsőházban fog végezni a szezon végén, nem, hogy valamilyen kupát nyerjen.
Másrészt az Atletico elverte a jelenlegi listavezető, aktuális BL győztes nagy sztárcsapatot...:D
Abubaker Kaki Khamis

Felhasználó
11 éve
Elírtam na. Így is nagy extázisban vagyok, hogy ma átmentem rutinon. :D
.

Felhasználó
11 éve
Atletico? Ennyi Torrente-fant egy helyen még nem láttam. :d
Igen, az Atletico kinőtt a "3. nagynak", ez nem vitás. Idén reális esélye lesz az évezredben először nyerni a királyiak ellen.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
4-0 :) David Luiz gólja szép volt :D

Felhasználó
11 éve
Baszdmeg.. nagyon nem örülök ennek a Benfica elleni gyözelemnek. Puyol karja oda van hónapokra. :( Így reménykedhetünk hogy Piqué felépül gyorsan Classico-ig.
Na Szabolcs, milyen BL-t is fog nyerni a Bayern? Bate Boriszon ellen azért 3-1 kikapni, úgy hogy Ribery a szépítő gólt csak a 93. percben rúgta elég gáz.
.

Felhasználó
11 éve
Ugyanmár. 1 meccset buktak akkor mivan? :D Idén ezelőtt 9/9 meccset nyertek. Várható volt, hogy nem fogják sokáig húzni. Nem mellesleg, nem szoktak úgy BL-t nyerni a csapatok, hogy minden meccset megnyernek. Inkább most kapjanak ki, mint megint a döntőben.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Jó hát így is fel lehet fogni. :D Mondjuk a Juve is csak ikszelt..
.

Felhasználó
11 éve
Ajax-Real: Tükörsima győzelem. Csak már megint a pontrúgásból bekapott buta gól. 1 kicsivel komolyabb csapat ellen nem fognak beleférni az ilyenek. Benzema ollózós gólja, hát több, mint csodálatos. <3
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Akinek van füle a hallásra, az hallja: HAJRÁ SPORTING! ;)
«1...6162636465...198»