«1...5253545556...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Tudod mikor követem én. Csak megbízható forrásokból tudom, hogy annak az oldalnak a színvonala vetekszik ezzel.

Régen volt Orbán megbizható forrás.
Különben Chelsea duplázni fog a BL-be.

Felhasználó
11 éve
Menjetek Ibériába és ott folytassátok ezt a kibaszott köztársasági-francoista polgárháborút! Normális ember az ETAnak szurkol, mert szîvás az élet. :p

Fradi újabb veresége, új edzővel; szarból nem lehet várat csinálni.

Felhasználó
11 éve
Persze, a Chelsea duplázni? A foci egyik nagy szégyene hogy behúzták a bl-t. Csak a PL-ben két jobb csapat van náluk. A két manchesteri alakulat. És még ottvan a Juventus, Barca, Real akik elég erősek lehetnek. :*
.

Felhasználó
11 éve
Régen volt Orbán megbizható forrás.
Különben Chelsea duplázni fog a BL-be.

Öhömm. Ezt melyik pizsamádban álmodtad?? Már nem azért de semmi esélye. Ha a city 1-0 -ról megtudta fordítani 3-1 -re (amiből 3-2 lett) akkor szerintem barca, real, és még a mu is megtudja. Szóval csak ennyit mondok: tavaly jók is voltak meg persze voltak szerencsék is.
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Ahogyan a Barcelona is megizzadt, úgy a Realnak sem könnyebb a Getafe ellen. :D
Egyébként CHeeSee-vel teljesen egyetértek..


EDIT: VEZET A GETAFE. <3
EDIT2: Nyert a Getafe. :DDDD
.

Felhasználó
11 éve
Ollé, Getafe-Real Madrid 2-1. Megérdemeltük. Most el kezdthetnék bírózni, de egy Getafet bíróval is 3-mal kellett volna ütnünk. Na,de nem para, szokásos év eleji forma. Tavaly is így kezdtünk a Levante meg a Racing ellen. :)
Jel: Ha láttad volna a meccset, akkor tudhatnád, hogy a "szar" szarráfocizta a kispestet, csak Jova balfaszul jött ki, és emberhátrány lett a vége. 2. gól meg olyan volt h mind1 h 0-1, vagy 0-2
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Amúgy nem akarok beleszólni, de mindig azt mondják a Madristák hogyha Messi nem lenne, akkor a Barcelona egy kalap..
Hát a Barcában azért Messin kívűl is van elég játékos aki eldöntene egy mérkőzést. De úgy látszik, hogyha CRnek nem megy akkor a Madridnak sem. Egyébként a bíró nem láthatta de tényleg kezezés volt.
Azért ez az 5 pont már elég jó 2 forduló után. *-*
.

Felhasználó
11 éve
Hivatalos: Luka Modric a Realé! Na, végre, el lehet felejteni az ilyen falábú balfaszokat, mint Granero, meg Lass.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Hajrá Videoton!!!:)

Felhasználó
11 éve
Szerintem a Haladás nyeri a BL-t.
«1...5253545556...198»