«1234» Új üzenet
Hogyan lenne érdemes ezt a játékot reklámozni?

Eredmények

5 éve
Ha valaki mond nekem olyan oldalt, ahol lehet matricákat rendelni amire rákérem hogy nyomtassák a stickman bannert, akkor abból én rendelek vagy 100-at, és szét ragasztom Szeged falait.

Ui: csípi az ujjam a mandarin lé

Elit
5 éve
Rafkós cigány módon veszel ragasztót, annak legalább a felét elszipuzhatod, papírt, és egy fasza filcet lopsz valakitől suliba.
Vagy a saját bélsároddal felkened a falra.
yc3T2cJ.png

Felhasználó
5 éve
Naaa Promi ez csúnya volt! Szedd le mert 1377 büntipont lesz! :p
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Miért lenne már csúnya? Személy szerint tök jó volt újraolvasni az elmúlt néhány napomat. :P
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
5 éve

Elit
5 éve
https://www.reddit.com/r/hungary/comments/af9lcg/hogy_hirdetnétek_egy_régen_nagy_szám_multis/
Volt már egy ilyen próbálkozás, bár sokra nem mentünk vele

Legutóbb szerkesztve promage111 által

yc3T2cJ.png

Felhasználó
4 éve
Csak hogy maradjunk témánál...stick_2.png stick.png
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
4 éve
Lehetetlenek tűnik, de a "brand" építés célra vezető lehetne. Official Youtube csatorna, ahová rendszeres tartalom kerülne fel (montage, újítások közlése, podcast a játék kezdetéről, céljairól). Esetleg Twitch streamek. Social media rendszeres használata. Ez mind idő, és pénz, és lehet semmire se vezetne, sőt lehet senkinek se lenne kedve hozzá ennyit dolgozni vele (gondolok itt a tartalom felvevése, vágása és egyéb dolgokra.) Más ötletem már nincs a témához.

Legutóbb szerkesztve Kirsche* által


Felhasználó
4 éve
Gondolkodtunk már DC-n egy párszor ilyesfajta, vagy különböző funmade videók gyártásán. Ezek szerintem meg is fognak valósulni, ráadásul a változatosság kedvéért általam! :D De hogyha valaki tudna esetleg rajtam kívül ilyesmi videókat kreálni, azt megköszönném!
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
4 éve
régebben gondolkoztam hogy a cw-ket lestreamelem twitchen mert én szoktam hébe hóba streamelgetni (havi 1x max lul) de valahogy a megvalósítás sose jött össze
«1234»