«1...1819202122...156» Új üzenet

Elit
12 éve
Az eggyel korábbi verzió, 2.0.7-es X72-je mivel volt mássabb, mint a mostani, mert a régi verziók között a listába fel van sorolva, hogy "Új X72"

(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Moderátor
12 éve
Olyan volt mint réges-rég, szóval ilyen kuszán lőtt, de relative egyenesen, szóval nem oldalra mint most, ésha 45°ban lőttél, elment akár az egész kikötő két vége között lazán. És a robbanása nagyobb volt.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Elit
12 éve
Tehát akkor nem is volt annyira új, mert akkor még én is játszottam vele. Olyan nagyon nem volt update 2 év alatt.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
12 éve
Szasztok! Mit csináljak ha gyakran kidob a játékból és ki irja :Kérlek felejtsd el az alt-tabot

Mit csináljak ? Elöre is köszönöm
getbanner.php?n=KriszKiller

A játékba a király lowok:,*PePsi*. :P

Felhasználó
12 éve
Hogy ha már nem létezik a (-LegenD-) klán, hogyan tudom törölni a klánfórumát ha fel vagyok rá iratkozva(így jó? :X)?

Felhasználó
12 éve
Egy nem létező fórumot minek akarsz törölni (-(-x) = x..)?

Felhasználó
12 éve
Azért, mert még kijelzi, hogy van ilyen klánfórum. De ha rámegyek csak régi jó sajtbálna barátunkra visz.

Felhasználó
12 éve
Mondhattad volna, hogy a feliratkozást akarod törölni. Azt egyelőre még sehogy, mert lusta vagyok megcsinálni bebee.

Felhasználó
12 éve
Helló! Win 7-en hibaüzeneteket ad (No available D3D9 devices, és unknown D3D error). Valaki tudna segíteni, hogy mit tegyek?

Felhasználó
12 éve
Rakd fel DirectX9-et, vagy nagyobbat.
«1...1819202122...156»