«1...134135136137138...156» Új üzenet

Moderátor
8 éve
Oda van írva, hogy ads by browser shop, telepítsd le a faszságokat a gépről.

Felhasználó
8 éve
Mhm, de nem tudom mi okozhatja. :( Annyira emlékszem, hogy a Steam volt telepítve, és onnan pedig a GTA V addig semmi se volt, talán ez okozhatja?

Legutóbb szerkesztve Compton által


Felhasználó
8 éve
Ezek általában akkor települnek fel amikor más programot/játékot telepítesz és jóváhagyod ennek a bővítménynek a telepítését.

Megoldás: Vezérlőpult--->Programok telepítése és törlése--->Itt a listában megkeresed a PriceMinus vagy mi meg Browsershop nevű programokat és letörlöd őket.

Hüje sped ne szerkeszd mán.

Legutóbb szerkesztve Gyozo15 által


Felhasználó
8 éve
Nem ez (steam) okozza syeros.
Töltsd le szépen a super anti spywaret és menjen le

Legutóbb szerkesztve Doxine által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
azért van sok reklám, hogy kléninek legyen miből megélnie </3
Ba dum tSsssshhhh.

8 éve
a böngésződ bővítményeiben is megbújhat
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
8 éve
Mivan akkor ha pont a 3 noob,és 3 law lő egyszerre és pont akkor dob ki a játék?? :D

Moderátor
8 éve
Nullával osztás a Docollisiontests-ben, asszem.

Felhasználó
8 éve
szerintetek egyszer vissza fog jönni az a régi "stickman élet"? Vagyis hogy újra ugyan annyian lesznek fent a játékban és az oldalon is mint a régi szép időkben.

Felhasználó
8 éve
Ezek általában akkor települnek fel amikor más programot/játékot telepítesz és jóváhagyod ennek a bővítménynek a telepítését.

Megoldás: Vezérlőpult--->Programok telepítése és törlése--->Itt a listában megkeresed a PriceMinus vagy mi meg Browsershop nevű programokat és letörlöd őket.

Megnéztem, megvolt PriceMinus-t megtaláltam, töröltem, de a probléma még mindig megvan. Browsershop-ot nem találtam... okozhatja még valami?
«1...134135136137138...156»