«1...129130131132133...156» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Most ez, ami az oldalon van (random vannak összerakva a szavak a betűkből, lásd : linkek a hsz végén), az
a)"a hiba az ön készülékében van"
b)valamelyik moderátor trollkodott
c)valamilyen szerverhiba, vagy nem direkt hiba
?
[link1]
[link2]

Legutóbb szerkesztve TSUNAMI által


Felhasználó
11 éve
Második képen nem rejtetted ám el teljesen a nevet ;D
És a hiba tuti nálad van
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
11 éve
gyó téynleg
ój né izs olfasko üzenflata ed elbőb rítam ki mnti olvastma vlano
és mrá ki vna hzúva mia nme elhet

Felhasználó
11 éve
Nekem is kezdi azt amit tsunanak...

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
11 éve
a moderátorok látják azt hogy az oldalon a szavazásoknál ki mire szavazott?

Moderátor
11 éve
Nem.

Felhasználó
11 éve
Most nem rémlik, hogy az írási korlátozáson kívül lenne más, max a jelentkezés megvonása. Próbáld ki. ;)

Felhasználó
11 éve
Én ki vagyok? :o

Moderátor
11 éve
Akivé teszed magad.

Felhasználó
11 éve
amit megeszel
«1...129130131132133...156»