«1...9899100101102...156» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Nekem olyen kérdésem van hogy ebbe az új verzióban miért van ugy a killek számolása hogy pl 0/1 pirossal irva!?
D0Orbry.png

10 éve
Egyik az ellenség számát mutatja, a másik a csapattársakét.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Terveztek a közeljövőben kill nullázást(véletlenül)?:Dd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Össz kill nullázá?!
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Persze hogy tervezünk, mert az előző is be volt tervezve, de hogy meglepetés legyen, nem mondom el a dátumot. Fuck logic.

Felhasználó
10 éve
Az faja.10kari
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Hány medál van összesen a Stickman-ben? :)
avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
38
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
10 éve
Akkor Geri95-nek hogy van 41?

Legutóbb szerkesztve Missh által

avatar.jpg

Felhasználó
10 éve
Akkor jólvan.Köszönöm.
avatar.jpg
«1...9899100101102...156»