«1...8788899091...156» Új üzenet

11 éve
Sziasztok!

A játékkal kapcsolatos legtöbb ötlet, csak azért lett elutasítva mert Hector már nem foglalkozik a játékkal?
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
11 éve
Nem feltétlenül. Mindegyik elvetett ötlet alá oda van írva az indok, és nagy része nem lenne akkor se megvalósítva, ha Alex is, és Hector is minden szabadidejében a játékot fejlesztené, de persze, ha többet foglalkozna vele, akkor sok dolog bekerülhetne. Ahhoz viszont kellene egy 4.0-s alap rendszer, amit nem fog megcsinálni.

Felhasználó
11 éve
Pizza IP bannt kapott?
Az is lehet , hogy még mindig itt van köztünk azokkal a multiaccjaival amikről még nem is tudtunk , közben meg itt recskázik a profilunkra .... Félek ....Fussunk míg nem késő !Ez még a Sajtbálnánàl is nagyobb veszedelem!
showImage.do?name=mists-of-pandaria

Felhasználó
11 éve
Nem kapott. Az összes accját töröltem. Persze azóta már itt van újra, de épp elég csendesen.

Felhasználó
11 éve
speedgamernek hogyan van meg az admin medál
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
És épp ezért máskor a bugokba is írd (vagy ha ide is, ismerd meg előtte az írásjeleket).

Felhasználó
11 éve
Egy nagyon egyszerű kérdésem van.
Melyik billennyűvel lehet fényképezni a játékba? :P
És hova menti a képet?

Legutóbb szerkesztve Dávid55 által

ÚRISTEN DE KISKORÚAK VAGYTOK.-Páncélos

Felhasználó
11 éve
Print secret
A screenshoot mappába
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Köszönöm. .
ÚRISTEN DE KISKORÚAK VAGYTOK.-Páncélos

Felhasználó
11 éve
Melyik volt a játék 1. modja?
«1...8788899091...156»