«1...4445464748...156» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Újra telepítettem a directx- et, és még mindi ugyan azt írja ki, a portable verzió is.

Nem minecraftozok, de egyszer letöltöttem, és játszottam rajta: hol lehet bekapcsoni a gyorsítót?

Felhasználó
11 éve
Nézd meg, nincs-e lehúzva a gyorsítás, itt (ha XP-d van): jobbklikk az asztalra és tulajdonságok (ahol háttérképet lehet váltani). Itt menj az ötödik, beállítások fülre, és ott a Speciális menübe. Ez új ablakot nyit meg. Itt keresd meg a hibaelhárítást, és ott lesz egy csúszka, azt húzd fel teljesen jobbra. Alatta ott lesz a szöveg hogy mit csinál.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Tudja valaki, hogy honnan lehet olyan képszerkesztőt leszedni, ahol össze lehet mosni két kép szélét, tetszőleges vonal mentén?
Mert szeretnék készíteni egy betöltőképernyőt. Bár hivatalosnak jobban beillik mint modnak.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Gimp, tuti képes erre, és ingyenes.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Tudja valaki, hogy honnan lehet olyan képszerkesztőt leszedni, ahol össze lehet mosni két kép szélét, tetszőleges vonal mentén?
Mert szeretnék készíteni egy betöltőképernyőt. Bár hivatalosnak jobban beillik mint modnak.
Ha beírod a googleba, hogy Photoshop amigo lite portable, akkor szerintem az első oldalon meg is találod a hozzá illő letöltőlinket. Nem kell telepíteni és kényelmesen használhatod, PS CS5.

Felhasználó
11 éve
Nézd meg, nincs-e lehúzva a gyorsítás, itt (ha XP-d van): jobbklikk az asztalra és tulajdonságok (ahol háttérképet lehet váltani). Itt menj az ötödik, beállítások fülre, és ott a Speciális menübe. Ez új ablakot nyit meg. Itt keresd meg a hibaelhárítást, és ott lesz egy csúszka, azt húzd fel teljesen jobbra. Alatta ott lesz a szöveg hogy mit csinál.


W7-em van, ott hol lehet megtalálni et a csuszkát?

Felhasználó
11 éve
Valaki megmondja, hogyan lehet [img][/img] paranccsal képet berakni?
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
2 img közé beileszted linket



Felhasználó
11 éve
de oldalról, vagy a fájlok közül?
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Moderátor
11 éve
A kép URL-jét kell bemásolni az img-k közé.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded
«1...4445464748...156»