«1...2324252627...69» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Hallod ezt megvetted cd-ben vagy letöltötted?
Mert énis néztem már róla pár vidit de csak a játék készítői magyaráztak el róla mindent.

Szerintem ez az első rész nem lett túl jó. Inkább a 2-őt vedd meg/töltsd le.

De ez az ősz nagyon jó lesz. ASC3 MoH warfighter, Új Cod, szóval mindenki aki spórol annak ez a mekka lesz.

Felhasználó
11 éve
Torchlight 2! Sajnos az első részt nem ismertem, most láttam a GameStarban a másodikról a tesztet és nagyjából egy szinten emlegetik a Diablo 3-al. Ami a legjobb hogy gépigénye nevetségesen alacsony! :D
Most szedem le, ha tetszik még lehet írok róla bővebben.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve

Engem is érdekelne,!

Felhasználó
11 éve
Szóval Torchlight2 : 2 óra játék után azt mondhatom hogy ha szeretted a Diablo-t akkor ezt is szeretni fogod. Diablo 2-höz hasonlítva ( én csak azzal játszottam, sajnos ) egyszerűbb a skill kezelés, változatosabb az ellenfél felhozatal, a grafika jobb de rajzfilmszerű. Voltam olyan hülye hogy easy fokozaton kezdtem el és lvl 9-nél semmi nehézség nélkül ütöm a bossokat is, de ez még nagyon az eleje. Sokat nem kell mászkálnod, ellenség mindenhol van és küldetésből sincs hiány. Csekély angoltudással is lehet boldogulni, mert sztorija nem nagyon van. Megyek is hentelni még egy kicsit.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Egyszinten emlegetni azért túlzás. Jópofa, de egy szinten nincsenek. Szórakozásnak persze remek, néha énis beleölök 20-20 percecskét.

Felhasználó
11 éve
Az egeremmel vagy a játékkal lehet a baj?
Ha minecraftozok kb 2-3 block kiütés/lerakásonként(van amikor 1 után is ) beadja a kurzort,és ez marhára idegesít. megpróbáltam kihúzni és bedugni az egeret de ugyanúgy folytatja.
Pls segítsetek!
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Akkor is ilyen ha csak a minecraft van megnyitva?
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Felhasználó
11 éve

Igen,akkor is.
Már probáltam ujratelepíteni,stb,az egészet megint felrakni is,de semmi.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve

Nyomj F11-et, mert akkor kirakja teljes képernyőre.

Felhasználó
11 éve
Nyomj F11-et, mert akkor kirakja teljes képernyőre.

Ez megoldotta köszi.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.
«1...2324252627...69»