«1...1920212223...69» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Az egyik NPC-től lehet venni 8 aranyért egy ilyen barlangsapkát.....de
én itt vártam 5 terraria napot is és semmi beledobtam a lávába, csak az útmutató halt meg, majd alt+f4, így belépés után megmaradt a voodoo baba, s a vezető, nem hiszem ez a probléma, amúgy sok fórumot olvastam-e kapcsán, de semmilyen ötlet, se vezetett célra, olyat is csináltam, hogy beledobtam a babát-meghalt a vezető 1 terraria nap után kiírta, hogy guide has arrived, vártam 5 napot, majd ismét megpróbáltam, és semmi ugyan az.

Adminisztrátor
11 éve
Nehany dolog ami eszembe jut:
-Bizonyosdj meg rola, hogy a legfrissebb verzio van (vagy amiben mar van WoF)
-Bizonyosdj meg rola, hogy nem multiban vagy.
-A sima stone blokkok, akarmilyen kicsi is az eselye, de megvaltoztatjak a biomeot, es talan nem pokolkent fogta fel ahol voltal.

Felhasználó
11 éve
Én az 1.0.6 verzióval játszom,és sima single player-be, stratégiáknál olvastam, hogy blokkokat kell tenni a láva fölé(gondolom ez azért, hogy menekülés közbe ne essünk a lávába) de még mielőtt letettem volna a stone blokkokat az előtt is próbálkoztam, ugyan ezt történt utána gondoltam , hogy ez célravezető lehet ha blokkokat teszek a láva fölé, s így próbálkozom.

Felhasználó
11 éve
A WoF 1.1-ben jelent meg.

Felhasználó
11 éve
https://dl.dropbox.com/u/3297887/2012-08-07_22.04.35.png
Aki erre tud magyarázatot, azt hallgatom. (nem, a kép nem a pokolban készült)

Felhasználó
11 éve
Azért van ott a Zombiebigman, mert az új patchben meg lett oldva, hogy a Netherből is jöhessenek át mobok.

THEking: Sajnálom, hogy megsértettem a te kicsike lelki világodat azzal, hogy nem helyesen írtam le ezt a szót.

Felhasználó
11 éve
Az még mindig Zombiepigman nem big a big az a nagy a pig a malac
loader-dark.gif

Moderátor
11 éve
World of Tanks. Nem régiben találtam rá,és tekintve hogy el sem indul sajnos véleményt nem mondhatok,ismerősöm viszont 1 éve játszik,neki tetszik.A lényeg az,hogy csatákban kell részt venned,tankoddal,és csapatoddal az ellenség tankjai ellen.Itt is van szintlépés:minél magasabb a szinted,annál jobb páncélosokhoz férsz hozzá. Választhatsz a Német,Orosz,Brit,Francia és az USA által használt tankok közül.A fejlődések során több felé is mehetsz (Pl.:nehéz tank,páncélvadász,közepes tank stb),a meglévő tankjaidat fejlesztheted is (jobb löveg,rádió stb). Ajánlom mindenkinek akit érdekel a téma.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Az a játék nekem sem indul el, nem tudom miért. Egyébként néztem róla videót és látásból nem rossz. :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Egy kis problémám lenne a Fallout 3-al (most vettem meg a játékot nem rég) Win 7-em van 64 bites és nem indul a játék ezt írta mikor el akartam indítani "Cannot locate the DVD-ROM
Please insert the current DVD-ROM, select OK and restart application."
Tudom nem itt a legalkalmasabb kérdezni de remélem tudja valaki ezt a próblémát orvosolni
Utánna néztem hogy tudok ezzel valamit kezdeni de nem nagyon találtam rá megoldást...
u wot m8
best timbersaw eu
«1...1920212223...69»