«1...1415161718...69» Új üzenet

Moderátor
11 éve
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
A Diablo-ról jut eszembe, nem tudom ki ismeri a Baldurs' Gate-et.
jó kis játék, igaz nem mai. ;)
osszátok az igét testvéreim!! :D :D

Felhasználó
11 éve
De egy játék még soha nem volt attól jó, mert jó a grafikája. Sajnos ezzel nem értenek egyet nagyon sokan, ezért mondják azt, hogy jobb a Battlefield 3, mint a Modern Warfare 3. Nekem nem ez a véleményem.
A Battlefield 3 össze nem hasonlitható a modern warfarokkal. A codok mind kiegyensúlyozatlanok, mindenki akimbo machine pistolokkal vagy sniperekkel rohangál egy kis pályán, a harc az ellenséggel a singleben csupán annyi, hogy 5m-ről lelövöd. nem izgalmas, halálra untam magam az mw3 végigjátszása közben.
http://www.youtube.com/watch?v=dPvQtzdoFqM

Moderátor
11 éve
De egy játék még soha nem volt attól jó, mert jó a grafikája. Sajnos ezzel nem értenek egyet nagyon sokan, ezért mondják azt, hogy jobb a Battlefield 3, mint a Modern Warfare 3. Nekem nem ez a véleményem.
A Battlefield 3 össze nem hasonlitható a modern warfarokkal. A codok mind kiegyensúlyozatlanok, mindenki akimbo machine pistolokkal vagy sniperekkel rohangál egy kis pályán, a harc az ellenséggel a singleben csupán annyi, hogy 5m-ről lelövöd. nem izgalmas, halálra untam magam az mw3 végigjátszása közben.
http://www.youtube.com/watch?v=dPvQtzdoFqM

Ehhez a marhasághoz egy dolgot tudok (akarok) hozzáfűzni:
http://www.youtube.com/watch?v=Ubl9wJyh1eI

Ezen kívül az óriási hibát ott követik el az emberek, hogy a két játékot egy szinten emlegetik. A COD erős single-je miatt olyan élvezetes, a multija legfeljebb egy arcade shooterre hasonlít (a videóban meg amit linkeltél szerintem mindless botok voltak), igazi multija a BF-eknek van, ellenben azokból a korrekt single-t spórolták ki. Egy BF single soha nem lesz olyan epikus, pörgős és magával ragadó, mint egy COD, viszont a COD arcade multija soha nem fog a BF-ek baromi erős netes részéhez felnőni. Az Infinity a pörgős, előre scriptelt, adrenalindús történetmeséléshez ért, a DICE pedig tud multiplayer-t gyártani. Ennyi.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=SOA3pviBX3Y
Szerintem ne kezdjünk el versenyezni, melyik játékban van több epic jelenet, mert szerintem egyértelmű.
Lényeg az, hogy szerintem egyik codnak sincs olyan jó singleplayere, ami tetszett az a cod4 és az 5 singleplayere volt. A többi már ugyan az nagyjából, erőltetett a sztori. És hidd el, játszottam online mw3-mal, és kb ugyan olyan, mintha botok lennének, ha ebben a videóban egyáltalán botok voltak, ahogy te feltételezted. És szerintem az egész Activision cég szánalmas, és az is, hogy évente kiadnak egy új codot. nemrég jött ki az mw3, máris jön a bo2.

Moderátor
11 éve
A COD játékokat két külön cég készíti, két évente adnak ki egyet, és így tudják tartani az éves megjelenést. A DICE évente adja ki a BF-eket, egyedül, szóval szerintem eléggé egálban vannak. A Black Ops-ról korábban szándékosan nem szóltam, mivel azt nem az Infinity csinálta. Az meg, hogy multiban milyen epik pillanatokat csinál magának a játékos köszönőviszonyban sincs azzal, hogy a fejlesztők mit álmodtak bele a single-be. Már pedig a BF videó, amit linkeltél, kizárólag multis jeleneteket tartalmaz, így szerintem nem releváns érv ebben a beszélgetésben, figyelembe véve a korábbi érvem, miszerint:

Ezen kívül az óriási hibát ott követik el az emberek, hogy a két játékot egy szinten emlegetik. A COD erős single-je miatt olyan élvezetes, a multija legfeljebb egy arcade shooterre hasonlít (a videóban meg amit linkeltél szerintem mindless botok voltak), igazi multija a BF-eknek van, ellenben azokból a korrekt single-t spórolták ki. Egy BF single soha nem lesz olyan epikus, pörgős és magával ragadó, mint egy COD, viszont a COD arcade multija soha nem fog a BF-ek baromi erős netes részéhez felnőni. Az Infinity a pörgős, előre scriptelt, adrenalindús történetmeséléshez ért, a DICE pedig tud multiplayer-t gyártani. Ennyi.

Ne ugord át a lényeget, és nem fogsz hülyeséget beszélni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nem tudom kinek mit mond az a név,hogy Terraria...
Ez a minecrafthoz hasonló 2d-s játék ugyan itt is lehet "craftolni" házat építeni szörnyekkel harcolni stb...

Felhasználó
11 éve
Kár, hogy karácsony óta nincs frissítés, és mivel már 113 platinumot összeszedtem, kicsit uncsi.

Adminisztrátor
11 éve
Mivel Starboundon dolgoznak. Nem is varhato update, de SB nyar vegefele jon ki. Talan azutan. (btw http://playstarbound.com/)

Felhasználó
11 éve
Ja, olvastam. Ez a másik játék nekem nem igen tetszik, szerintem a terrarianak jobb stílusa van. Bár az is igaz, már annyi minden van benne, hogy nincs hova újítani, így marad az újaknak.
«1...1415161718...69»