«1...3435363738...41» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Nem azért mondtam,de nekem nagyon tetszett.
Miután végignézed és belegondolsz,hogy mennyi kis dolog befolyásolta a végkimenetet.

Számomra ez volt a legjobb film amit láttam,lehet azért is mert kedvelem az ilyen börtönös filmeket. :D





Mint például amikor az igazgató nem szedi le a női posztert a falról,ami hátánál alagútat épitett,mert olvasta a bibliát

Felhasználó
8 éve
Félre ne érts, én is szeretem a filmet, és nem akarom megmondani, hogy mi legyen a kedvenc filmed.:D csak már sok helyen láttam, hogy az imdb listára hivatkozva kijelentik, hogy ez a legjobb film, ezért már néha zavar. Alapvetően lehetetlen meghatározni, hogy mi a legjobb film. :DD

Legutóbb szerkesztve Bőrmajom által

Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
8 éve
Így, hogy végre kivégeztem a Kemény Zsarukat, a Trónok harca meg szünetel keresgélni kezdtem. És jobbat nem is találhattam volna.. Shameless - Szégyentelenek http://www.imdb.com/title/tt1586680/ az első évadnál tartok és nagyon megfogott.
.

Felhasználó
8 éve
Félre ne érts, én is szeretem a filmet, és nem akarom megmondani, hogy mi legyen a kedvenc filmed.:D csak már sok helyen láttam, hogy az imdb listára hivatkozva kijelentik, hogy ez a legjobb film, ezért már néha zavar. Alapvetően lehetetlen meghatározni, hogy mi a legjobb film. :DD

Nem vettem sértésnek,teljesen jogos az állitásod. :D

Felhasználó
8 éve
Tegnap volt a tévében ez a kicsit fura film....
(Sajnos előzetest nem találtam)
Jégi dicsőségünk /Blades of Glory/
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
7 éve
The Basketball Diaries
Nekem tetszett.

Felhasználó
7 éve
Már nagyon várom harcos filmjèt, nagyon ígèretesnek tűnik. Ti hogy vagytok vele?
kléni igazából gyurcsány

Adminisztrátor
7 éve

Viccen kivul az alap otlet nem volt rossz benne amugy. Ez a tobb szigetes elnyomos dolog, de a tobbi atgondolatlan minden elvitte az egeszet.

Felhasználó
7 éve
Terminator Genesys
Ezra_Bridge

Felhasználó
7 éve
Száll a kakukk fészkére. A könyvet akartam elolvasni, végül megnéztem a filmet és nagyon ott van. A történet zseniális, viszont aggódtam, hogy a kivitelezés szar lesz, mint ahogy az lenni szokott az ilyen adaptációknál, de kellemeset csalódtam. Magyar szinkronnal néztem, mert az angol nyelvtudásom még nincs olyan szinten, hogy élvezhető legyen úgy számomra. Aki jól tud angolul, az mindenképpen úgy nézze, hacsak nem zavarja hogy a magyar szinkron hagy maga után némi kivetnivalót.

Én is most néztem meg, de nem féltem tőle mivel csak jót hallottam róla és tudtam hogy 5 oscar díjas film (és akkoriban még nem volt akkora bunda a nagyérdemű Akadémia). Nem is csalódtam.
csá Sheffield vagyok
«1...3435363738...41»