«1...1718192021...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Marveltől a Szellemlovast izgalmas film.
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=rP_PE9LXGpc
Félig film, félig sorozat. Benedict Cumberbatch vmi zseniális. :D Második évad 3. részére mindenki készítsen ki egy százas zsepit, ennyit spoilerezek.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Django unchained. Aki nem látta az nézze meg most. Azonnal. Ha nem nézed meg az olvasást követő 24 órán belül, 7év balszerencséd lesz. Quentin Tarantino film, Jamie Foxx főszereplésével, meg azzal a taggal, aki a Becstelen Brigantykban a főgonosz náci tisztet játszotta (valami hihetetlenül jót alakított ott. Hát itt is). Polgárháború előtti korban játszódik, afféle western. Marhavicces, ütős, lövöldözős, verekedős, minden ami szem-fülnek ingere. A filmben szerepel még Leonardo DiCaprio is, meg a végén maga Tarantino(plusz egy pár színész, aki híres, csak a neve nem jut eszembe, de nem guglizok rá fáradtságomban). Ennél jobb vígjáték-féle a világon nincs. Nem véletlen volt tele a terem.
Ha jóltudom, jelölték egy pár Oscarra. Meg is érdemli mindet, szerintem Tarantino legjobb filmje:P

Hat ha annyira nem is, de tenyleg nem egy rosszul sikerult film. Bar, amikor en neztem 20 nal tobben nem voltak. A fizikat elegge megkurja jo par jelenet, de ennek ellenere elvezheto alkotas. :)

Legutóbb szerkesztve 8th4 által


Moderátor
11 éve
Bár a Django Unchained-et nem láttam, de a Becstelen Brigantik egy hihetetlenül vontatott, relatíve eseménytelen film volt, és nem igazán estem tőle hanyatt. És ha azt mondod, ez Tarantino legjobb filmje (bár még nem láttam, hangsúlyozom, de látatlanban is ki merem jelenteni), te még nem láttad a Ponyvaregényt. No, szerintem az vitte eddig Tarantino munkái közül a pálmát. Bár a Sin City (ami egyébként nem kapott túl fényes kritikákat) is az élvonalban van.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Az Alkonyattól pirkadatig egy beteg zsFilm+ kategóriás mozi :D
Abban van, amikor emberi testből összetákolt hangszereken játszanak, nem?
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Schindler listája.

Az idősebb generációnak nyilván nem kell bemutatnom. Második vh alatt játszódik, tömény 3 órás, '93-mas film, de fekete-fehér. Gondolom én azért, hogy jobban visszaadja a korabeliséget. Meg látszik rajta, hogy 10 évig dolgozott vele Spielberg. Igazi klasszikus, bőven megérdemelte a 7 Oscart, amit érte kapott. Látszik, h zsidó a Spielberg, van benne néhány elferdítés.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Scott Pilgrim vs the world, holtversenyben kedvenc, irtózatosan jó és vicces, eredeti nyelven. Tessék egy trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Dr91Y42MEsA
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Ajánlom nektek a "Ragadozók" cimű filmet , nekem nagyon tetszett itt egy trailer (magyar szinkronos)

http://www.youtube.com/watch?v=6me1wWdKb3k
<3

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
Ma este magyar1: Millió dolláros bébi
Az érzékenyebb lelkületűek nézzenek helyette inkább horrort.
«1...1718192021...41»