«1...910111213...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Bleach
Persona 4 the animation

Animefanoknak :)
Kétfajta küzdelem van, tudnunk kell különbséget tenni közöttük: az életet védjük-e, vagy a büszkeségért harcolunk./Ukitake/

Felhasználó
11 éve
Project X
bár csak angol hang-al van szerintem nagyon megéri megnézni :D
A komment megírásának idejében nekem már volt szinkronom hozzá :D (más kérdés, hogy ki a faszom akarja egyébként magyarul megnézni)
A héten be lett pótolva néhány film: Rise of the Planet of the Apes, Crazy Stupid Love (...), Projektor X, Xmen First Class, meg még be volt tervezve egy Sid és Nancy, de az halasztva lett.
Csütörtökön meg természetesen mi mást néztem volna, ha nem Batmant. Igazából azért nem múlt felül egy részt sem, mert nekem mindhárom teljesen egyenértékű, főleg mert teljesen más műfaj a három film. Nolan bácsi kitett magáért és kész. Végre van egy újabb must have trilogy-nk :D

Felhasználó
11 éve
A ,,Betépve" c. filmet ajánlom mindenkinek. Youtube-on fent van az egész film.

Felhasználó
11 éve
Project X. Még a másnaposok 2-nél is betegebb.

Harmadnaposok. A végére bele lendül a film. De konkrétan volt hogy 2 percen át csak röhögtem :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Nem rég láttam a Barlang nevezetű filmet nekem nagyon bejött :) .



Felhasználó
11 éve
Harmadnaposok. A végére bele lendül a film. De konkrétan volt hogy 2 percen át csak röhögtem :D.

A rendezők közt biztos volt valami rasszista aki utálja a törpéket. Az első esetnél ellopnak egy kerti törpét, aztán egy igazi törpét meg bedugnak a sütőbe. xDDD
Ez határozottan nem a Harmadnaposokban volt.

Felhasználó
11 éve
Akinek van Filmmániája (ex-Filmmúzeum), az most 11-kor kapcsoljon oda: A hal neve: Wanda

Moderátor
11 éve
Tegnap este nem azon ment a Mortal Kombat? :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Dede, azt néztem. Egyébként, miért váltott nevet Filmmúzeumról? :D
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Biztosan nem volt elég őr vagy nemtudom. ;D
Amúgy,hogy nelegyen off,nemtudom hogy már lett-e mondva ki látta már a District9-t? :D nekem eléggé bejött a film..
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.
«1...910111213...41»