«123» Új üzenet
Kapjon Deuce kick,illetve bann jogot?

Eredmények

Elit
8 éve
Kickelt engem mert leosztottam mivel mentünk kb-ra és ő elvette az alap kb-t csak mert nem szereti.

Haver, az így is kevés játékosból, nagyjából 15-ből, ami akkor fent volt, durván ketten voltatok kb-n, ebből kifolyólag leállítottam, hogy majd később, ha többen lesznek rá vevők, majd beindítom. Mivel leállítottam, ezért egy "kapd be a f*szt" dobtál nekem, szerintem jogosan lettél kickelve. Ha nem érzed úgy akkor ez van. A kick semmi, csak egy figyelmeztetés. Ha bannt kapsz, akkor sírdogálhatsz :)

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által


Felhasználó
8 éve
Mivel leállítottam, ezért egy "kapd be a f*szt" dobtál nekem, szerintem jogosan lettél kickelve.

Sache ilyesmire gondoltam ma klán cseten...
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
Fiam, ne nikko-z.
Ha van rá bizonyíték a nagy szádon kívül, majd mondhatod, addig ne cseszegesd ezzel Speed-t, se Kung-t. Van ennél sokkal, és sokkal fontosabb dolguk. Volt már ebből probléma, remélhetőleg ebben az esetben nem lesz.

Felhasználó
8 éve
Akkor meg maradj nyugton, és ne osztogasd azt az iciripiciri eszed is, nincs rá vevő.
Egyébként is ez egy Duceról szóló topic, Kungt hagyd ki belőle. :D

Legutóbb szerkesztve TheNKS által


Felhasználó
8 éve
Mit nem értesz rajta? Ááá, hagyjuk.
Ez nem offtopic.
Mondom nem érdekel az egész ügy.
bpfACVT.jpg

Felhasználó
8 éve
Szóval pont erről van szó hogy ez nem vita topic, de lehet olyat is nyitni! Ha ilyen veszekedések nem lennének akkor erre a topicra se lenne szükség! :/

Felhasználó
8 éve
Ki az a Deuce? ;D
Veteran player since 2010.

8 éve
EGy játékos aki megérdemli a jogokat :)

Felhasználó
8 éve
Első mondatig olvastam az első üzenetet. Mikor volt ez bármikor is másként?
«123»