«123» Új üzenet
Kapjon Deuce kick,illetve bann jogot?

Eredmények

Felhasználó
8 éve
A semmiért adott büntetőpontot..-.-" Istenem..
Angyalbogaram, nem a semmiért adtam, és nem csak te kaptál ezért.
Ezt így ideteszem, mert úgy tűnik nem ismered a fórum szabályait, noha, ha használod, akkor elfogadod azt.:
Idézet:
Amennyiben valaki vét a szabályok ellen, akkor várd meg, amíg egy moderátor aktív lesz, és elintézi az ügyet. A „ne offolj” is offnak számít, ráadásul megkétszerezi (ha többen írnak vissza neki, akár tízszerezi) a moderátorok munkáját.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
8 éve
Nem tudom h miért nem indokoljátok a nemleges választ,de mint írtam,így nem ér semmit.Így igazságos tehát 1-24...

Elit
8 éve
Aktív ingame moderátornak ott vagyok én is, bár én sem tudok mindig fent lenni, és sokszor Szabi is akkor vant fent, amikor én nem. Lehet jól jönne mellém valaki.

Felhasználó
8 éve
Jól jönne nem kétséges.De nyilvan igazsagosnak es normalisnak kell lennie.Ezert irtam az o nevet.Mivel modi.csak kick es bann jogot kellene adni neki.

Felhasználó
8 éve
Gondolom olyan opció nincs vagyis munkával járna megcsinálni de szerintem a többit is birtokolhatná most senki se fog megsértődni ha naponta jön az űrhajó...
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Moderátor
8 éve
A játék chat nincs moderálva, aki zavar azt tessék letiltani /mute.

Felhasználó
8 éve
Az igaz de kung akkor miért tesz ki ha letolod?
bpfACVT.jpg

Moderátor
8 éve
Fogalmam sincs, ha úgy látjátok, hogy valaki visszaél vele akkor printeljétek le.

Felhasználó
8 éve
Igen,szerintem megbizható :D

Felhasználó
8 éve
Kickelt engem mert leosztottam

pont

Btw. igenre szavaztam,jól jön még egy moderátor a játékba.
«123»