«1...4445464748...75» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Hm... Már dobolnak meg trombitálnak az oláh csőlakók. Ez akkor azt jelenti, hogy közel az év vége. :O
Szerk: Mégsem. Csak pénzt akarnak kunyerálni a rohadékok.

Felhasználó
11 éve
oli10
mini pantheon 8 perce
Te nemtod hogy mi ketten vagyunkk azok akika kis pantheonba vannak mert van egy olyan szobor h : OLI & KLÉNI

Szerintem ezt egy ideig nem fogják lekörözni.

Felhasználó
11 éve
Akkor csalódtam Buciban, amikor úgyvolt hogy kimegyünk focizni, de eltűntek az alapvonalak.:D
DANG!

Felhasználó
11 éve
LYÓ NIGGA

Felhasználó
11 éve
1309856193N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
coffehaha_www.kepfeltoltes.hu_.png
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Rendben, kuss :D. Mert idevonszollak Pripjaty-ba és az atomsugárzástól megdöglesz. Én az egyik elhagyatott, romos hotelben élek Pripjaty-ban és már hozzászoktam a sugárzáshoz. Rajtam kívül abban a városban nem él senki. Mondjuk Ovrucsban és Poleszkojéban élnek vagy 15-en, de itt Pripjatyban alig van netkapcsolat.
őő.. ok.
.

Felhasználó
11 éve
A Spurs nem tudta legyőzni a seregvezető QPR-t.Pedig a Spurs sokszor került nagy helyzetbe. De az nem tudom hogy mi lesz így az Ágyúsokkal.Remélem a BL-be jobbak lesznek mert jobb lenne ha most elődöntős lenne az Arsenal. De a Mu simán nyeri ma a Pool elleni meccset szerintem. A Liverpoolnak nem lesz ott keresnivalója.

Győr Szlovák válogatott játékost igazolt de remélem jobb lesz mint a többi Győri.
De most Ronaldo eligazolt a Realtól?
Arcpálma hegyek. Bemásoltam az egészet, mert több benne a fail, mint az igaz állítás.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
QE9PC0tvAwMBVFtJFQVR

Ez a gyerek normális.... XD

QE9PC0tvAwMBVFtJQgVR

XD

Lehet, hogy nem volt látható...Azt írta " o menny a hüly e nyevtanal"
9 évesnél nem lehet idősebb...

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
11 éve
QE8XWUtvAwMBVF1LFQVR

«1...4445464748...75»