«1...1011121314» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
ELIT - EHA döntő,rendezzétek meg.

Felhasználó
10 éve
Hajrà. Pfü,mekkor csata lesz.. :p
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Bazdmeg ha jön mágegyszer egy ilyen,hoghy hajrááááá eha vagy elit akkor megbaszlak titeket.Sem flme ne leygen,hogy jujcsaltjuj.Eredmény kell és ennyi.

Felhasználó
10 éve


Lehet én vagyok vak,de én még nem láttam a képeket az EHA-SL középdöntőről.
Hogyha megkérhetem a tisztelt klánokat hogy biggyesszék már be ide.
Massa meddig kell lejátszani a döntőt??
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
4 nap.

Felhasználó
10 éve
Mert az vagy Gyözö,önkényesen beírsz egy időpontot,és el is várod hogy akkor legyen?
Azért se akkor lesz most már,még ha nekünk jó lenne akkor se.
A levelet meg nem oldom fel,mert a lowokat letiltottam ne tudjanak levelet írni nekem.
Ja és Gyözö nemrég még te írtad nekem,ez a beillesztés nem jelent semmit,nem bizonyíték hogy én írtam a levelet.:D

Legutóbb szerkesztve Fradi által

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Gyözö pap kérdez meg bárkit hogy Deutsferike la99ol,méghozzá nagyon,és nem fog játszani.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Fradi 40éves létedre ne legyél gyerekes te is jól tudod hogy nem la99ol csak féltek tőle mert ő az egyik legjobb játékos nálunk. És te döntöd el hogy játszani fog vagy nem? Nem hinném.

Felhasználó
10 éve
Ja és Gyözö te is la99olsz,de téged meg tudlak ölni a játékban ,de Ferikét nem,mert annyira la99ol.Honvér de én döntöm el,mivel velünk lesz a CW.

Ha akarod csinálok egy szavazást amit mindenki lát,és ott az emberek 90%-a tuti arra szavazna hogy Ferike la99ol,csak az Ehások szavaznának a nemre.

Legutóbb szerkesztve Fradi által

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Ennyi erővel mondhatnám hogy pörsz98 meg CocaColaBoy la99ol nagyon nemlehet őket megölni a játékban te is la99olsz de téged megtudlak. Én döntöm el h ezek játszhatnak-e mert velünk lesz a cw :)

Ja de akkor az lenne hogy az elitesek a multyukkal szavaznának rá meg befűznéd az elméseket is.

Legutóbb szerkesztve Isaac által

«1...1011121314»