«1...89101112...14» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
1.félidő:
QE5CXUtvAwMCVltMEAVR_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sgtcris-t kidobta 7 killnél.
KecskemétiTe KIDOBVA 29-NÉL
DAGIKUSZKUSZ kidobva 20 kill-nél
Blase írta


2.félidő:
QE5CXUtvAwMCVltMEwVR_2__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

KecskemétiTE kidobva 10 killnél
Sipi csalt mert M8-at használt
SgtCrist 17 killnél

Legutóbb szerkesztve de**assis által


Felhasználó
10 éve
Húúú kinéz egy szép kis EHA-ELIT döntő kiütünk titeket Fradi ;) de tényleg valami nagyon jó bíró jöjjön ha az lesz mert kb. egy Barca-Real vagy Fradi-Újpest meccs lesz!! :D

10 éve
Ha a tagok is printelnek nem a bírótól fog függeni, hogy ki fog nyerni, főleg ha nagy lesz a különbség. Szóval nem feltétlen kell olyan hűdenagybíró, már ha van olyan...

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Húúú kinéz egy szép kis EHA-ELIT döntő kiütünk titeket Fradi ;) de tényleg valami nagyon jó bíró jöjjön ha az lesz mert kb. egy Barca-Real vagy Fradi-Újpest meccs lesz!! :D
Szerintem csípjél vissza az arcodból vagy én teszem.
Ha a tagok is printelnek nem a bírótól fog függeni, hogy ki fog nyerni, főleg ha nagy lesz a különbség. Szóval nem feltétlen kell olyan hűdenagybíró, már ha van olyan...
Az EHA ellen kell bíró legalább 2,mert köztudott hogy szeretek "taktikázni"ha érted mire gondolok.

Legutóbb szerkesztve Fradi által

getbanner.php?n=Fradi

10 éve
Az EHA ellen kell bíró legalább 2,mert köztudott hogy szeretek "taktikázni"ha érted mire gondolok.

Azért az túlzás. De majd meglátjuk, amíg nem kerültünk el oda bármi megtörténhet.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
keep calm.Az ehéról meg ne tegyetek közitéletet mert páncélos szerette ezeket aki már hivatalosan is buzi,és nincs köztünk.

Felhasználó
10 éve


David is ilyen híreket mondott nekem mikor a HAD ellen volt a CW-jük,és akkor már Páncélos nem volt aktív az EHÁ-ba,tehát én továbbra is azt mondom jobb félni mint megijedni,és gondoskodni 2 bíróról.
getbanner.php?n=Fradi

10 éve
Ne tegyél előítéletet olyanokról akiket nem is ismersz igazán ;) :P

Ott se voltál nem értem mindek kell mindenbe beleütni az orrod -.-" Amúgy az a vita ha már enyire érdekel valós indokról volt. Nem lett volt okunk csalni, mert ellégé nagy fölényben nyertünk, de a printek alapján 3-4 pontal több kill volt beírva az egyik játékosnak, de végül odaadtuk nekik annyira az a 4 pontot mert nem volt kedvünk vitát csapni belőle.

Most ne ezzel a veszekedéssel offoljuk már tele a topicot. Ezt máshol kéne rendezni, nem hiszem hogy ide tartozna.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Kléni,csináld meg,hogy a topic készitőnek legyen modi joga abba a topicba.

Felhasználó
10 éve
nyugi már még 2 cw van (jó tudom hogy az elit minket lever) de az eha-sl az még nem biztos én szerintem ugyan olyan erősek. Jah kérjük a vitát pm-be skypon teamspeaken vagy valahol lerendezni .
«1...89101112...14»