«1...2526272829...35» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Elmentésről szó sem volt, azt mondtad, exportálni nem tudod. Erre írtam, hogy mentsd el szépen (alap *.wings kiterjesztés), aztán azt vidd el. Ha ezt sem bírja el a Wings, és szintén meghalja magát, akkor ott bizony nagy gebasz van.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
sadypisten: Igen, rájöttem hogy rosszúl írtam le. És tényleg meghalja magát :(. Tehát: ha mentek vagy exportálok akkor bezárja. Kléni: először csak próbálgattam. És akkor vettem észre hogy nem menti el.
Összegzés: kaki a gépem :(.
(ha kell videó akkor csinálok)

Legutóbb szerkesztve ErrOr* által

eTtm3Ll.png
"Ha a szeretet elmúlt,akkor az sosem volt igazi :) "

Moderátor
11 éve
Elhisszük anélkül is, de, ahogy fentebb említettem, ilyen problémára nem mi fogunk neked megoldást nyújtani.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Igen, gondoltam :( . Azért köszönöm hogy foglalkoztatok a kérdésemmel.
eTtm3Ll.png
"Ha a szeretet elmúlt,akkor az sosem volt igazi :) "

Felhasználó
11 éve
letöltő link egyhez sincs?

Felhasználó
11 éve
Miről kell neked letöltő link, és miért?

Elit
10 éve
ezt modern ruins helyett tudnám elképzelni
yc3T2cJ.png

Felhasználó
10 éve
szerintem nagyon állat de nem értem mit keres egy kanapé a tetején?
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
10 éve
Egy kanapé 140-210-es plusz könyöklő. A ház méreteit ennek figyelembe vételével meg kellene változtatnod.
Ha panel, akkor az oszlopokra nincs szükség. Ellenben jó ha tudod, hogy a betont olyan könnyen sem az időjárás, sem a hajléktalanok nem teszik tönkre. (Födém és fal sérülések.)
Alaprajz, lakás- és szobabeosztás. Akár a kerti háznál kitaláltál, fejedbe vettél valamit. Feleslegesen öltél bele időt, munkát, mert a "tervezésnél" spóroltál.


Moderátor
10 éve
Jelnél a pont, konkrétan elég elb@szott lett az egész. Plusz oké, az én módszerem alapján lett csinálva, de azt alapvetően nem játékokba szánt modellezésre használom. Tessék letakarítani a falakról a felesleges polykat, mert kb háromszor annyi van rajta, mint lennie kéne. Egy fal, amin nincs nyílás (idealizált eset, csak egy faldarab) hat quad (12 tri), ablakkal 16 quad, 32 tri (bocs, nem kapsz szemléltető ábrát), ajtóval meg még annyi se. Azon kívül ja, menj utána az építéstechnológiának, ha már panelpatkány akarsz lenni, majd szépen tervezd meg a házat, és csak utána ess neki a modellezésnek. Ez így sajnos elég sovány, tőled többet várnék :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...2526272829...35»