«1...1516171819...35» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Sajna újra írok de ez nem flood, hanem kérdés: Üvegajtót akarok csinálni. De átlátszóságot Wingsben lehet csinálni? És ha igen, elárulnátok, hogy hogyan?
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Átlátszó textúra?

Moderátor
11 éve
Á-á. Átlátszó (alfás) textúrát nem ilyesmire használunk. Ez materialozás dolga, amit ugyan lehet a Wings-ben, de nem érdemes. Erre (meg majd ha renderelni akartok), mindenképp más szoftvert használjatok (legalább egy Blendert), viszont ha játékba szánjátok, inkább ne is rakjatok oda semmit.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
a játékban áttetszőség (z sorrendbe rendezés gépigényessége miatt) nincs. Szóval max olyan üveget tudsz csinálni mint minecraftban.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Hector mért nem engedi a mostani verzióba betenni a modelleimet mert márt más is panaszkodott hogy nem jó és még a log ba sem jelez hibát és még a map.ini-be is jól irtam be, akkor?
getbanner.php?n=-dragonbool- JEAH BAYBE Stickman Warfare forever

Moderátor
11 éve
http://stickman.hu/modok/leiras#modellek
Ezen zongorázz végig (megint!)
Kétlem, hogy ezzel ne oldódna meg a probléma.

Felhasználó
11 éve
megvan mi volt a problépa de NEM ezekkel volt
nem ezek kellettek hozzá
getbanner.php?n=-dragonbool- JEAH BAYBE Stickman Warfare forever

Felhasználó
11 éve
a lépcsőből lagalább 30 polyt megspórolsz, ha a lépcsőfokok elkészítése közben cuttolsz, mert úgy nem egy táblázat jön össze.

Attól eltekintve, hogy egy kicsit szűknek tínik vagy túl hosszúkás, jó.

Én annyit még hozzátennék, hogy egy külön szoba a régi modelleknek (lángszóró, lézerkard, old Quad).
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
jó lenne.
Ezt honnan szedted? o.O

Felhasználó
11 éve
nem én?
Az ötletekbe. A Timebannal együtt.

És még valami: újra elkezdtem az alaprajzot. Megpróbálok egy esztétikus épületet készíteni.
konyvfalovblogo.gif
«1...1516171819...35»