«1...45678...11» Új üzenet
Melyik legyen elkészítve?
Stadion 47 szavazat
Vidámpark 58 szavazat
Uszoda, fürdőhely 29 szavazat
Vasútállomás 80 szavazat
Összesen 214 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Ha nincs mozgás a vasútállomás is kiesik, hacsak nem vált percenként az óra texturája. Egy felrobbant 424-es pedig milyen szép lett volna... mögötte egy-két frontra szállítandó antigravval.

Ez jó lenne!Vagy hummerel!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Moderátor
10 éve
Ha olyat választotok meg, ami megköveteli, akkor csak össze lesz comlogózva hozzá valami mozgás előbb, vagy utóbb. Nem hiszem, hogy egy forgatás a világ vége lenne.

Comlogo ... Gratulálok, látom, tisztában vagy a játék technikai hátterével is. Köszönjük!

Ha nincs mozgás a vasútállomás is kiesik, hacsak nem vált percenként az óra texturája. Egy felrobbant 424-es pedig milyen szép lett volna... mögötte egy-két frontra szállítandó antigravval.

Ebben azért remélem érzitek az iróniát ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
10 éve
No, ma este hatig várok, akkor zárom a szavazást, jelenleg a vasútállomás vezet, szorosan utána a vidámpark, amit szerintem nem fogok megcsinálni. :D
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

10 éve
Higyünk a csodában, győzzön a stadion! :D
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
10 éve
Annyi infót kiszivárogtatok, hogy valami frankó húzást akar az épület során elkövetni, (a vasútállomáson igen), és még nem tudja mi legyen az. Hogy mitől is lesz annyira margaréta jó. Esetleg akinek van jó(!) ötlete, lefirkálhatja.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
hangosbemondó
más szerintem nem lehet

Felhasználó
10 éve
Legyen egy uszoda
d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_47685.gif?_r=0

Felhasználó
10 éve
Az állomás neve: Chardonnay. Sapy egészségére megküzdök eggyel, a sör prolis ünneplésre.

Ezt a storyt én is csak hallottam(, azonban egy ami filmben volt ilyen jelenet), állítólag egyszer egy szerelvény fékbakot és mindent elsöpörve berohant a Déli várótermébe...

A beton inaktív tagjai nevében (mivel nálunk népképviselet van :p) +10 szavazat az állomásra.

Felhasználó
10 éve

Énis a vasút állomásra stavazok..
Szerintem nyugodtan mehet az a plusz 10 szavazat :D

10 éve
Már így is ment biztosan a vasútállomásra pár multi accal is szavazat, különben a vidámpark nyert volna.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 
«1...45678...11»