«1...5859606162» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Eléggé aránytalan, és... TEXTÚRA!!!
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
ez rendes hummer textúra mert ha megváltoztatjuk akkor mod lesz belőle
getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
Szerintem ez a kis szobor jelentősen feldobná a játék hangulatát.
kock_k_www.kepfeltoltes.hu_.png
:D Tetszik? Neked is Kléni? Nem? Nem baj.
Mivel ezt akartam megmutatni aminek nincs köze a játékhoz (Ha csak.....)
soldier_www.kepfeltoltes.hu_.png
Minden fikázónak, félfikázónak, és fikázni érdemben szándékozni próbálkozónak mondom hogy egy héten keresztül minden délután ezt szereltem (és most is szerelem) szóval mint ahogy a dal is tartja úgy óvom mint "anya hűtlen gyermekét" tehát az indok nélküli szar mert aránytalan vagy nem ide illik-eket eleresztem a "szemem" mellet. természetesen a véleményeket elfogadom és pusztán csak türelmetlenségből tettem fel ilyen fiatalon a kicsikét. És mivel tudom hogy minden amit leírok felhasználható ellenem, abba is hagyom az í......
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
10 éve
A kockákat még valahogy eltudom képzelni a játékban de nemtudom, hogy ezzel az ember modellel vagy ruha nemtudom, hogy mi na mindegy nemtudom, hogy mit akartál elérni. De egyébként nemrossz. :D

Felhasználó
10 éve
Nos egy kicsit finomítottam, folytattam és arányosítottam a munkát és ezt sikerült létrehoznom belőle.
419975545soldier2_www.kepfeltoltes.hu_.png
továbbra is várom a kritikákat véleményeket. (Kíméljetek!!! Egy egész napot szenvedtem vele hogy az előzőből ez legyen.)
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
10 éve
Hát tudom, hogy wingsben nehezebb kicsit kevésbé statikus dolgokat - pl. ember, ruhák - csinálni, de szerintem ez elég kevés, ha tényleg 14000 polys, bár az is lehet csak a shader miatt ilyen csúnyácska.
Nem mondom, hogy rossz, csak hogy erre még ráfér plusz 1-2 hét és talán jól fog kinézni.
(Meg szerintem bütyköld meg az ilyen dupla éleket, meg a háromszögeket, mert akkor szokta ilyen szögletesen/bugosan kismootholni a program, ha valami nem stimmel a sokszögekkel.)

*Na, posztoltál közben még egyet.
Hát a koncepciót nem teljesen értem, de jobban néz így már ki a felső testét leszámítva.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
A "szoknyánál", lábszárnál felkarnál direkt ilyen gyűrött hatású mivel oda szövet textúrát tervezek. Ha kész lesz a teljes azt már át fogom finomítani csak a smooth-ot hagyom békén mert az mindenből eliptoid-ot akar csinálni. (Magát az ötletet onnan vettem, hogy letöltöttem a net-ről pár alap ember/katona modellt és megnéztem a megvalósításokat.)
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
9 éve
Csináltam egy stadiont, tudom SketchUp, de ötletnek jó szerintem.
stadion_0_www.kepfeltoltes.hu_.png
stadion_1_wire_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
9 éve
Jo lett. Feher vonalak hianyoznak meg a palyarol. Amugy ha szet lenne picit rombolva, el tudnam jatekban is kepzelni. :P
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
9 éve
jó ötlet ,bár akkor lehetne rendezni egy foci eventet is :D
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...5859606162»