«1...5859606162» Új üzenet

Moderátor
10 éve
Ha már...
Úgy értettem, hogy ha már apple, akkor nézzük az újításokat (nem arról híres?). Egyrészt ha szénből van a fegyver, akkor tegyél rá egy szolid C betűt, hogy lássák, hogy gyúlékony, vagy egy normális textúrát, másrészt magyarul beszélj. Ha és amennyiben szénszálra gondolsz, akkor viszont a középső rész alap textúrája jó, de azt hittem, egyértelmű, hogy az előző kommentem a telefonra irányul (a másik oldalán mi a franc van?). A középső részen kívül pedig egyáltalán nem értem, hogy miért ilyen a szénszál, kérlek mutass egy fényképet amin így néz ki.

Moderátor
10 éve
Ha van időd, akkor valami olyat modellezz, aminek van esélye bekerülni a játékba (nem minőségileg, hanem milétileg).

Itt a lényeg. Fegyverekre nincs szükség ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
Csináltam egy földaltti bunkert nem tudom ki mit gondól róla szerintem ez a legjobb itt vannak
Stickman_Warfare_2013.09.23._18-13-15_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.23._18-13-20_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.23._18-13-42_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.23._18-13-45_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.23._18-13-52_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.23._18-14-12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve megatron11 által

getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
Mondd, hogy viccnek szántad.

Felhasználó
10 éve
@kléni nem .....
nekem tetszik ;D nem láttad egészében
getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
Nem is akarom látni egészben. Hol láttál te ilyen széket, mióta létezik ilyen monitor (már ha az a doboz egy világító textúrával monitor akar lenni), mióta építenek ekkora téglákból épületet, mióta nő a plafonra fű, hol használnak ilyen alakú bútort (feltéve, ha az a fa textúrás valami bútor akar lenni), hogy tud átlógni a falon a föld, és nem utolsó sorban milyen funkciót akar ez a valami szolgálni? Ezt gondold át újra, ne 2 percet szánj rá, még akkor se, ha elsó munkád.

Felhasználó
10 éve
@kléni de szerinted ahigwaynél mié lóg a föld bele???? :o

Legutóbb szerkesztve megatron11 által

getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
Tényleg nem lett szép. Olyan, mintha csak téglatestet ismernél.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
pár kép a hummeremrőlStickman_Warfare_2013.09.27._17-23-53_www.kepfeltoltes.hu_.jpgStickman_Warfare_2013.09.27._17-24-33_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
A fent lévő üzenetem még érvényes. Legalább a textúrát igazítottad volna a modellhez, ha már a modellt nem tudtad rendesen megcsinálni.
Ez itt a modellek kategória, nem modolás. Ne játékból rakj fel képet. Elsőnek pedig tanulj meg rendesen modellezni, számtalan leírás van, keresgélj az interneten. Majd ha tudod az alapokat, akkor állj neki valamit is készíteni a játékba.
«1...5859606162»