«1...575859606162» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Eléggé repülőgép buzi vagyok, úgy hogy most kapsz egy kis kritikát:
A gépek régieknek tűnnek, hasonlítanak a lagg-3-ra, de rosszak az arányok..
A propeller, kicsi és nem propeller szerű (pedig azt aztán tényleg nagyon könnyű csinálni..). Túl magas a váz, érdekesen állnak a szárnyak, nem áramvonalas, a textúra borzasztó. A futómű vékony és érdekes... A farok furán áll, és kicsi. A géppuska/ágyú helye üres, mind szárnyon, mind a propeller előtt.
Használj háromnézeti rajzokat, hogy eltaláld az arányokat.
575px-LaGG-3.svg.png

Legutóbb szerkesztve Dolan által


Felhasználó
10 éve
egyébként nem a spitfire-ről mintáztam hanem a Messerschmitt bf-109-ről a végén vettem észre sajnos az arányokat, mikor már csináltam a képet

800px-Bf109F_3Seiten_neu.jpg

Felhasználó
10 éve
Akkor miért töltötted fel? Vagy te jól érzed magad, ha szart adsz ki a kezeid közül?
A Messerschmitt(pál) BF-109-es géphez semmi köze sincsen, nem akarom fel sorolni, hogy mi nem passzol, mert az időrablás lenne, mind tőlem, mind attól, aki ezt olvassa.
Egyébként, érdekes, hogy amíg én Lagg-3-ról beszéltem és azt is linkeltem, te Spitfire-t mondasz, aminek semmi köze sincs az egészhez... Még a nemzet se passzol..(Ezek USSR, Luftwaffe repülőgépek, te pedig RAF jelzés alatt repülőről beszélsz...).. Egyébként, ha már spitfire, ahhoz még fitymapöcöknyi köze sincs ezekhez, annak a szárnyban vannak a géppuskák (és ágyúk, szárnytípustól függ), szemben ezekkel a gépekkel, amiknek a a propellertartó(?)-ban vannak a fegyverek.

Legutóbb szerkesztve Dolan által


Felhasználó
10 éve
csináltam egy házat ;D nem hinném hogy jó let :/
ImeWings_mogel1_www.kepfeltoltes.hu_.pngN_vtelen5_www.kepfeltoltes.hu_.pngN_vtelen6_www.kepfeltoltes.hu_.pngN_vtelen7_www.kepfeltoltes.hu_.png
getbanner.php?n=kléni

Felhasználó
10 éve
Ez minden, csak nem ház. 10 másodpercnél tovább tartott ennek az elkészítése? Majd ha 10 órát foglalkoztál vele, akkor mutasd meg. Ha szerinted se jó, akkor mi a fenéért rakod fel? Dolgozz rajta addig, amíg legalább szerinted jó lesz.

Felhasználó
10 éve
Ez nem ház, csak egy doboz, benne keskenyebb dobozokkal. Csináltam ennél jobbat is, de azt se raknám ide. Amúgy csinálj berendezést, tetőt, rendes textúrázás is legyen meg.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
igaz ez csak egy doboz+ hogyan lehet bemenni ha már a belsejét is megcsináltad? Olyan mint a kísérleti egerek labirintusa. A belsejébe csinálj berendezést és csinálj neki tetőt is.
"Ha hallod a golyót életben vagy. / Az utolsó háborús hősök / "

getbanner.php?n=Csombor02
136655347875430629.gif
24506.png

Moderátor
10 éve
Amikor legközelebb alkalmam lesz rá, letépem az arcodat. Ha már... egyedül az alsó fogót látom újításnak, de annak nincs semmi értelme. Az oldalsó textúra amatőrnek néz ki, a többi szimplán zaj (?) Ha van időd, akkor valami olyat modellezz, aminek van esélye bekerülni a játékba (nem minőségileg, hanem milétileg).

Minek törölted?
Ja, és ne módosítgass visszamenőleg. Így a fiatalok nem fogják érteni a poént.

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
10 éve
Ez a speed őrült, magában beszél már megint..
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Ha már... egyedül az alsó fogót látom újításnak, de annak nincs semmi értelme. Az oldalsó textúra amatőrnek néz ki, a többi szimplán zaj (?)
Hogyhogy újítás? Ezt már valaki megcsinálta? A textúra pedig carbon azért ilyen, meghát fekete.
«1...575859606162»