«1...3637383940...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Csatlakozom sadypisten véleményéhez ez csak egy ötlet volt nem egy órákon át megbeszélendő probléma. engem a puskáról való véleményetek jobban érdekelt mint a torkolat tűz inkább le is veszem mert nem lényeges.

inkább azt mondjátok meg hogy ilyen lett ez a killzone helgan fejfedő:
HS_www.kepfeltoltes.hu_.png

Remélem jó lett és van esélye a játékbakerülésre
Jó lenne ha rátennéd a jelzésüket a sisakra. Amúgy meg az útmutatatóban te hol találtál fegyverleírást? Átnéztem az egészet és semmi ilyesmit nem találtam benne (kb 15x átnéztem).
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Moderátor
11 éve
Beszéljétek meg privátban. Nem akarok itt is elkezdeni takarítani.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
tudom hogy nem a játékhoz kapcsolódik de érdekelne a véleményetek mert elég sokat dolgoztam vele.
jatek_kar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve DeXteR4 által

Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Hát az a helyzet hogy kicsit előrébb ott van a topicban az a killzoneos fegyverem annak a 3DS-es modelljét exportáltam át a saját modellembe. Egyébként megtisztelve érzem magam hogy nem hiszed el hogy én voltam. Egyébként azért ilyen nagy mert eleinte csak a bakancsot akartam lemodellezni de ha áthúzod a képet a google keresősávjába és azt mondod hogy keresés kép alapján biztos hogy ilyet egyet se találsz. és ha még ezek után sem hiszed akkor csinálhatok olyan print screent amin nincs haja vagy éppen a segge közé fotózok netán leveszem a kezének valamelyik különálló darabját. vagy átszínezem a puskát lilára mert az én munkám az én puskámra méretezve és csak két napig szenvedtem vele folyamatosan. egyébként ha megnézed a képet akkor látszik hogy ez az én munkám mert ha más csinálta volna ki lenne textúrázva. egyébként még mindig tök jó érzés hogy sikerült olyat alkotnom amiről nem hiszik el hogy az én munkám ez olyan hú B*szdmeg felülmúltam magamat érzés. köszi a kritikát a méretet meg ha akarod lejjebb veszem csak ahhoz kombinálnom kell a végtagokat. Amúgy a modellt azért csináltam olyan darabosra mert egyik programozó ismerősömmel játékot csinálunk és ez lesz az egyik karakter.

Legutóbb szerkesztve DeXteR4 által

Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Moderátor
11 éve
Azért, ha Treb mond ilyet, ne érezd túlságosan elszállva magad. Elég pocsék lett a karakter, megnyugtatlak, Treb meg szerintem ittas volt, mikor ezt írta :)

Amúgy ... Hogy épp honnan fotózol, nem jelent semmit, lévén nem az volt a felvetés, hogy a kép nem sajátod hanem a modellt töltötted le valahonnan, innen kezdve biztosak vagyunk benne, hogy bárhonnan tudnál képet készíteni róla :)

Hja, és sok sikert, hogy ezt a karaktert megmozgasd bármilyen játékban is ... Össze-vissza áll a geometria, nagyon nem lesz jó. Az izületeknél nincsenek kialakítva a hajlításhoz szükséges részek, azon kívül szerintem sok lett rajta a smooth is ... Egyszóval, ez próbálkozásnak jó, karakternek nem. Ha pedig Treb barátunk pattog, neki ne hidd el, állandó alkoholdelíriumban él.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Ez lett a második próbálkozás nem lett olyan szép a feje De az ízületeket jobban kidolgoztam és egyben hagytam őket.
char_www.kepfeltoltes.hu_.png

A kezeket azért az eredetiről másoltam.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
Hát igaz, egy kicsit tömzsi lett, de őszinén nem láttam ilyesmiről tutorialt.

Felhasználó
11 éve
Akkor ne ilyet csinál elsőnek, hanem valami olyat, amiről találsz tutorialt, referanciát, és lehetőleg a környezetedben is ott legyen, hogy meg tudd nézni jól, le tudd mérni.

Felhasználó
11 éve
repülőgép hajtóműről én is láttam vidit a youtube-n.
egyébként próbálgasd csak jól néz ki az :D
«1...3637383940...62»