«1...3536373839...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
a lencsére gondolsz? azt bármikor cserélhetem ha kell.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve

Igen, arra :).

Felhasználó
11 éve
akkor délután feltöltöm mert kész.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Itt a lencsés kép
Stickman_Warfare_2012.10.10._19-59-27_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És itt a textúra:
M82_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És itt pedig egy saját ötlet ami szerintem egész jól néz ki:
m4a1muzz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Sokkal jobb!

Felhasználó
11 éve
Szerintem amúgy nem kell óriási villanás a lövésnek (ha az a sárga az akar lenni), ha már csinálsz hozzá, akkor valami kisebbet.:D
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve

Ez a "villanás" ahogy te fogalmaztál, a fegyver torkolat tüze és nem nagyobb csak több ágú lett. Így életszerűbb lett főleg az m4a1-nél (én a killzone-os fegyverrel próbáltam ki) Egyébként egy csomó fegyverből jön több ágú torkolattűz.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Ez a "villanás" ahogy te fogalmaztál, a fegyver torkolat tüze és nem nagyobb csak több ágú lett. Így életszerűbb lett főleg az m4a1-nél (én a killzone-os fegyverrel próbáltam ki) Egyébként egy csomó fegyverből jön több ágú torkolattűz.
Szerintem ez már túlzás, túl nagy a torkolattűz! Ez inkább hasonlít egy shotgunéra :D.

Moderátor
11 éve
Szerintem meg ezt kurvára ne itt beszéljétek meg. Kezd unalmas lenni, hogy az első hozzászólásban kérteket nagyon nem tartjátok be.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Csatlakozom sadypisten véleményéhez ez csak egy ötlet volt nem egy órákon át megbeszélendő probléma. engem a puskáról való véleményetek jobban érdekelt mint a torkolat tűz inkább le is veszem mert nem lényeges.

inkább azt mondjátok meg hogy ilyen lett ez a killzone helgan fejfedő:
HS_www.kepfeltoltes.hu_.png

Remélem jó lett és van esélye a játékbakerülésre
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!
«1...3536373839...62»