«1...3435363738...62» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
modba jó mert moddolok. egyébként ötletelhettek hogy milyen gránátvető van rajta mert ez a Killzone nevű sci-fi játékból van (én modelleztem csak az ötlet van onnan) amiben semmit nem másoltak minden valamire hasonlít de nem az ezért ez a kár egy M576-os is lehetne mert a gránátvetőt nem nevezték el.. sőt ilyen fegyverrel ám blokk nem találkozhattatok csak a játékban vagy más fantázia szülte helyzetben mert ez soha nem is volt igazi fegyver. amúgy kösz a kritikákat és ha érdekelne valakit a mod amiben az mp5 mac 10 és az m4 pedig ez akkor írjon rám privátban és elküldöm neki. és lehet hogy az M82 (ami a barett) lecserélem egy távcsöves garand puskára vagy egy m14-es re ha van akit érdekel
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Ne vedd sértésnek, de ez így magában senkit nem fog érdekelni. Csináld meg a mododat, dolgozd ki szépen, aztán meglátod, mekkora sikere lesz. Látatlanban senki nem fog írni neked, hogy "Igen, engem érdekelne a dolog".

Felhasználó
11 éve
igazad van bár már dolgozok rajta egy ideje.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
itt van egy a másik játékba szánt (Micro Volts kis bábú vagy és ölöd a másikat) modell és igen meg dubláztam a modellt, megfordítotam és összekötötem na de mindegy akor mutatom:
scaled.php?server=820&filename=mvmodel2.png&res=landing
scaled.php?server=138&filename=mvmodel1.png&res=landing
scaled.php?server=41&filename=mvmodel3.png&res=landing
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
11 éve
Ennek az épületnek nem túl sok hasznát lehet venni a játékban. És az elembe tolt elem is elég érdekesen néz ki. Ha a falnál is bridge-et használnál jobban nézne ki. illetve ha a a falakat és a tetőt extrude-olva csinálnád. próbáld ki ezerszer jobban nézne ki. Egyébként az ötlet egy modban 1v1 mappként jó lenne. Vagy ha lennének még járatok a pályán több ehhez hasonló részekhez akkor már egy külön mod is lehetne.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
1. Ezt nem a stickmanba szántam mint ahogy írtam.
2.
Ha a falnál is bridge-et használnál jobban nézne ki. illetve ha a a falakat és a tetőt extrude-olva csinálnád.És az elembe tolt elem is elég érdekesen néz ki.
Melyik falnál?
Milyen elembe tol elem?
Milyen falat és tetőt extrudéval?
U.: bocs az értetlenségért
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Felhasználó
11 éve
csináltam egy Killzone Játékból való M82-t picit átterveztem így a "reddot" másmilyen lett a főleadó rácsot pedig levettem róla. remélem jó lett.
killzonegun_www.kepfeltoltes.hu_.png
Egy baj van ezzel: Killzoneban maximum VC32-t találsz M82-t biztosan nem.
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Felhasználó
11 éve
Egy baj van ezzel: Killzoneban maximum VC32-t találsz M82-t biztosan nem.

nem akarlak megbántani de éppen azzal játszom ps-en és jár hozzá egy kezelési útmutató amiben a fegyvereket is feltüntették és véletlenül pont ott volt az is hogy M-82. de lehet hogy gyártáshibás ez egy modell topic és nem kitalált fegyver elemző topic a név amúgy sem számít.
(a VC32 az a mesterlövész fegyver az m82 (Modell 82) az a rendszeresített ISA gépkarabély és a Helghast STA-52 gépkaragélya)
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Unatkoztam így hát csináltam egy HK PSG1-es remélek hasonlít az igazihoz (egy igazi képét használtam referenciának)
Itt a kép:
psg1_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Nekem bejövős, de a célzónak a textúrája lehetne más.
«1...3435363738...62»