«1...2728293031...62» Új üzenet

Moderátor
11 éve
A kocka tökéletes kiinduló objektum, és nem, nem kell összekapcsolni az elemeket (de azért ne is csak primitívekkel dolgozz). Ahogy Kléni mondja, tanulj meg modellezni, a program alapjait ismerd meg, majd csak aztán kezdj komolyabb dolgokba.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Eddig nekem ez nagyon tetszik,illetve a tetején ötletes az az akármi ( pff :D )Bármi is az,tiszta jó.
Nem mondom hogy ezt felül tudnám bírálni WIngssel.Illetve egy kérdés: azt a törést hogy csináltad?hogy ferde legyen?:D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Szerintem szep munka (tonkrement a windows portable ubuntut hasznalok azert nincs ekezet). De Makosdio ilyen fotelt amiben kb annyi munka van h 5 extrude az semmi.
En szemely szerint 2 dolgot javaslok: 1. Modellezd le minden berendezesi targyadat kulon es csak azutan tedd be a hazba, mert akkor a helyzetuket is tudod modositani kesobb. 2. Puhitsd le az eleket mert a vak is latja hogy ezt papirbol is meg lehetett volna csinalni. Ne csak extrude-olgass, csinald meg realisztikusabban.
konyvfalovblogo.gif

Moderátor
11 éve
Egészen tetszik. Remélem jól fogod textúrázni, aztán felőlem akár a játékba is mehetne. Persze elötte azért átnézném pl. Na meg még ott van Alex is :D Igazából ezekről a képekről a logikai felépítését nem látom az épületnek, hogy mi merre vezet, meg hogy ez milyen épület (mi volt a funkciója, ok hogy már rom :) )

Ha hasonló kaliberű épületekből születne még néhány, akkor egy szép 3.0 is lehetne.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Látszik hogy dolgoztál rajta.
Gratulálok.

Felhasználó
11 éve
Szégyellem magam, mivel tavasz óta 2-3 modell kivételével hozzá sem nyúltam a géphez modellező programhoz.Most csak úgy nekikezdtem egy embermodellhez, folyamatosan javítom, egyelőre főbb hibái a kolbászujjúság, a furcsa robotvállak , a kissé szögletes csípő és a deszka ülőpárnák.Ha nem orvosolják majd a javítások, akkor vissza a tervezőasztalhoz.
ziogll.png
és itt a többi:
http://i50.tinypic.com/2heeaz8.png
http://i45.tinypic.com/duvrr.png
http://i49.tinypic.com/2val20p.png
http://i46.tinypic.com/ff61rm.png
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
El kell, hogy áruljam, a lowpoly wire-n (második kép bal oldala) látszik, hogy bizony nem csak az ujjakkal van probléma. De elsőre határozottan szép próbálkozás, de én inkább elölről kezdeném, mint sem javítanám, elég sok probléma van vele, főleg anatómiai téren (az internet tele van anatómiával, tessék utánanézni).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Mi re gondolsz? a vállrészre?
Lehet, hogy újrakezdés lesz, mivel az lowpoly modellnél lett 1-2 alaphiba, mert úgy kezdtem neki, hogy nem lesz belőle semmi.
Viszont a lábikra, combíveket ujjakat stb-t egy olyan 80%-ban hamar ki tudnám javítani.Egyelőre javítom ezt.

Ha arányilag tudnátok hibákat sorolni, az jól jönne (ezt csak így araszosan számoltam ki)
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Nem csak a vállrész. Vádli, könyök, nyak, úgy az egész anatómiailag nagyon nem korrekt. Sajnos elég sok benne a hiba ahhoz, hogy megérje javítani (szerintem). A legtöbb probléma abból fakad, hogy szerintem nem néztél hozzá referenciát. Oldalról látszik (vagyis látszana, ha lenne kép, így csak a wire-ön), hogy a gerinc vonala sincs lekövetve, ha függőlegesen kettévágod az emberkét, akkor gyakorlatilag szimmetrikus. Ez így nagyon nem jó. Kezd elölről, nézz rá referenciát, és menni fog. De azt továbbra is tartom, hogy első nekifutásra nem rossz.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Sziasztok! Nekem is felkeltette az érdeklődésemet a modellezés. Három napja neki álltam, és lerajzoltam a monitorom, aztán felvázoltam gépre.
Tudom, sapi nem szereti a Sketchup-ot, de a Wings3D egyenlőre még bonyolult számomra. Íme a "mű" :
9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
11668846193_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2371232954_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
6831609172_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4594206221_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Igaz, tápkábel csatlakozó még nincsen, de szerintem nem a legrosszabb. Elsőre még ennyit sem vártam volna magamtól. Ha nincs ellenetekre folytatom, mert tetszik.
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif
«1...2728293031...62»