«1...1516171819...22» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
szerintem jó lett de az tény hogy nem lehet semmi helyére betenni. az M4A1 még működhetne de speed M4-esét nem érné meg lecserélni. ha viszont modot csinálsz feltétlenül tedd bele. :D
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
legalább csináltam valamit de ezek szerint itt mindenki csak kitizálni tud senki nem tud semmire egy jó szót sem mondani

Felhasználó
11 éve
Azért töltöd fel a fórumra, hogy meghallgasd a véleményünket nem? Tudtommal senki nincs arra kényszerítve, hogy pozitív legyen a véleménye, szóval fogadd el, hogy kapsz negatív kritikát, főleg, hogy korrekt módon írta azt Treb.

Felhasználó
11 éve
nettek semmi nem tetszik

Felhasználó
11 éve
Azt hiszem, fentebb eléggé érthetően leírtam, hogy nem vagyunk rákényszerítve arra, hogy tetsszen nekünk. Ha nem akarsz negatív véleményt hallani, ne töltsd fel. Az, hogy utólag kitörlöd, semmit nem változtat.

Felhasználó
11 éve
igazad van ezentúl semmit nem teszek fel

Felhasználó
11 éve
nem harakszok én nem olyan vagyok, és nem fogod elhinni de te vagy az 1. aki biztat és nem fikáz engem

Moderátor
11 éve
A probléma nem a fikázással van, hanem ahogy kezeled a dolgot. A modelleid nem jók, és ezt jó lenne megértened, nem pedig megsértődni rajta. Tanulnod kell önkritikát és látnod is illene, mi az, ami megüti azt a szintet, amire mi magunk is rábólintunk, elismerően tekintünk rá. Nos, a te modelled ettől a szinttől messze áll. Nem mondta senki, hogy inkább ne is tölts fel semmit, pusztán míg te magad sem vagy elégedett a modelleiddel, addig ne is töltsd fel őket. Ha pedig ezekkel meg vag elégedve, az igen csak szomorú.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
nem sértödtem meg, hanem elismertem hogy nem tetszik nekik a modellem (és még kéne mit csinálni rajta)
és igen akármennyire meglepő van önkritikám

Felhasználó
11 éve
az teljesen mindegy hogy mivel kezdem,de eszt ne folytassuk már mert egy csomó oldalt foglal itt feleslegesen
«1...1516171819...22»