«1...1718192021» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Lehet értékelni ötleteket ugye, de ez bugos, nem engedi az 5 csillagot és 4 helyett 1-et ad.

Felhasználó
11 éve
Ezt nem értem. Te az 1-esre nyomtál, utána a szavazás aktuális állása 4 csillag, és ennyit is jelenít meg.

Felhasználó
11 éve
Attól még szavazhat 5-ös (1-es) csillaggal, hogy 4-est ír ki, mivel mások is szavaztak már, és az összesített érték 4.

Felhasználó
11 éve
Nem tudom, de alatta tetszik az a sármos úriember

Felhasználó
11 éve
Ja, sármos a 18 perc. :O
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Ez az 1v1 toplista nagyon nincs átgondolva. Ugyanis, lehetek én bármennyire jó, ha valakivel pl 20 pontig játszunk, abból én elértem 16-ot, az máris normális esetben 2 darab 1v1 és az nem szemlélteti azt, hogy ki a jobb. Na meg igazábol random számokat is be lehetne írni, és a legfontosabb, ez is csak attól függ hogy milyen gyakran játszom. Persze az irományom csak akkor helytálló, ha az 1v1 toplista arra lett kitalálva, hogy megnézzük ki a legjobb ebben. Viszont ha nem, akkor nincs értelme.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Egyetértek CAKKO bárki bármilyen számot beírhat!!!
cooltext784777582_elit-a_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Ez olyan, mint egy nagyon hosszú bajnokság. Játszik mindenki akivel akar, és mindenhol becsúsznak majd vereségek, valszeg. Ha tudni akarjátok, ki mennyire jó, akkor fogjátok, és kihívjátok a tabella elején lévők valamelyikét. Igazából, mivel ez a rendszer az őszinteségre és a bizalomra alapul, tehát magunknak írjuk be a számokat, így néhányan kihasználják. Kéne, valami korlátozás, hogy max hány pontos lehet egy 1v1. Nem feltétlen kell 10-nek lenni a maximumnak, de az sem állapot, hogy valaki 12112123231-312123-t játszik, mer ránézésre lejön, hogy fake. Vagy a rendszerbe kéne beleírni a ponthatárt, vagy ki kéne nevezni embereket, akik az 1v1 eredményeket nézik, és akinél többször ilyen fals eredményt talál, azt jelenti egy moderátornak, aki lenulláza az adott illető(k) pontjait.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Hamarosan át lesz alakítva, és nem az oldalon kell beírni a pontokat.

Adminisztrátor
11 éve
Gondolom akkor az eddigi eredmények érvénytelenek lesznek...
«1...1718192021»