«1...1314151617...21» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A felületet érintő változások (radar/pub chat off) nagyon tetszenek, illetve az új épületek is bejövősek. Amiért mégis felemás lett az update, azok a fegyverreformok: a Quadot nem nagyon sikerült gyengíteni, bármennyire is ott lógott a levegőben az ígéret. Amit ezzel szemben sikerült (az is lehet, hogy már régebbi reform, de nekem most tűnt fel), az az X72 erősítése. Agyamra megy, hogy elhomályosodik a kép, ha azzal lőnek rám, illetve mintha most pontosabb/erősebb is lenne. Az M4 újítás szintén nem tetszik: gyakorlatilag egy M16 modellje került be annak a helyére, ami -ha nem is volt túl élethű- eddig az M4 volt. Ha jól érzékelem, a lövés effektje is megváltozott, aminek örülök is. meg nem is, de tény, hogy realisztikusabb. A célzás viszont tényleg botrányos, hol beadja, hol nem, igazából érzésre megy a jelenlegi M4 használata a valódi célzási képesség helyett, úgyhogy ezt nem ártana mielőbb javítani.

Moderátor
11 éve
Az M4 újítás szintén nem tetszik: gyakorlatilag egy M16 modellje került be

o.O

Ember, ha valamiről fogalmad sincs, inkább ne szólj bele.

Amúgy a célzás részéhez nem tudok hozzászólni, de az biztos, hogy az effekt nem változott, mivel csak a modell lett lecserélve, és slussz. Az viszont nem esélytelen, hogy a célgömb (inkább tüske ...) nem a megfelelő helyre mutat, de ez elvileg korrigálható.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
a Quadot nem nagyon sikerült gyengíteni, bármennyire is ott lógott a levegőben az ígéret.

Ezzel vitatkoznék, mivel tegnap többször is röhögve futottam el a quadosok előtt, miközben lőttek rám. Hidd el, jót tett az a 10%-os lassítás.

Az X72 viszont tényleg kicsit idegesítő lett, legalább is egyáltalán nem lehet felfogni, hogy mikor milyen messze van a lövedék. Van, amikor úgy tűnik, hogy félúton van csak, aztán rá 1 tizedmásodpercre meg már rajtam robban...

Az M4-ből M16 meg egy pöppet fail megfogalmazás. http://stickman.hu/forum/Modellek/M4A1
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Sapi, történetesen értek hozzá valamennyire, és ha felülről nézel a fegyverre (ugye a játékban is így látod), neked is fel fog tűnni, hogy inkább M16 az, mint M4. De persze való igaz, hogy nem lehet szó M16-os gépkarabélyról, hiszen az legalább pontos volt.

Felhasználó
11 éve
az m16 nagyon sok mindenben eltér az M4A1-től pl.: az m16-nak egy marha hosszú háromszög alakú mellső markolata van. míg az m4-nek henger alakú. m16 sima tus m4 betolható válltámasz felülről pedig tök egyforma onnan tudom hogy eredetit is fogtam mivel mind a kettő ugyan arra az elsütő szerkezetre épül csak éppen az m4 modernebb mint a legelső típusú a Vietnámi háborúban bevettet M16-os. egyébként csak annyit kell tenni a modellel hogy magasabbra vesszük a tüskét hogy ahhoz mérjen a játék és ne a szélső tüskékhez.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Köszönjük Emese!:)

Felhasználó
11 éve
Oli megcsinálta a hiányzó klán ikonokat:
http://stickman.hu/junk/klanikonok.png
Egyedül a cw kihívás maradt, amire most beraktam a pipát. Ha van ötletetek, ami a mostanitól különbözik, és fel is ismerhető, írjátok meg.

Felhasználó
11 éve
"[user]-tól visszavonták a klánmeghívót."
E helyett jobb lenne, hogy "[user] klánmeghívóját visszavonták.", így a többi névvel is helyes lenne.
Aláfirkantás...

Moderátor
11 éve
Sapi, történetesen értek hozzá valamennyire, és ha felülről nézel a fegyverre (ugye a játékban is így látod), neked is fel fog tűnni, hogy inkább M16 az, mint M4. De persze való igaz, hogy nem lehet szó M16-os gépkarabélyról, hiszen az legalább pontos volt.

http://www.stickman.hu/forum/Modellek/M4A1

http://tinyurl.com/cv29ghe

RLY?!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Most komolyan ezzel jössz nekem? Google-özni én is tudok. Az meg nem elfogadható érv, hogy M4A1 a téma neve, mivel hogyha én csinálok egy témát egy kék négyzetnek "sárga kör" címmel, attól még nem lesz sárga kör, ami benne van. Arról beszélek, hogyha felülről nézed a fegyvert, akkor M16. Olyan jó lenne, ha fognád magad és megnéznéd a modellt ingame is, neked is leesne, hogy miért koptatom itt a billentyűzetemet. A tus valóban M4-es, de azt meg ugye alaphelyzetben nem látod. Részemről a téma lezárva.
«1...1314151617...21»