«12345...16» Új üzenet

Moderátor
10 éve
Érdekes.

A medálrendszer már időtlen idők óta bugos, és hiába magyaráztuk el 500-szor, úgy tűnik te még mindig nem értetted meg. :)

A büntetésben szépen levan írva, hogy 0 pontot kapott a gyerek, azonban a tiltást bug miatt kapta meg, amit azóta már leszedtem róla.

Kungee bazmegolása: Printscreent

Treb unatkozása: Nem kell itt újságíróskodni, tessék szépen a teljes printscreent belinkelni. :)

De ha már itt tartunk: Te mit írogálsz ide, multiaccounttal, miközben az eredeti accod még bő 1 hónapra kivan tiltva? :)

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Mákosdió,ezeket csak azért írtad,mert irigykedsz,hogy ők kaptak moderátor posztot.

Legutóbb szerkesztve Itachi* által

typerhappy.gif

Felhasználó
10 éve
Két fajta ember létezik:
Akinek nincs problémája a változásokkal.

Ki melyik csoportba tartozik?

Felhasználó
10 éve
én abba amelyikben van sajtos palacsinta.
mákosdió csak azért mert szórakoznak egy kicsit jelentsd fel őket jó? :D
szerintem tudod a rendőrök számát, de azt ne felejtsd el közölni velük hogy féltékeny vagy (kell ok is).

Felhasználó
10 éve
Ez a kibaltázás igazán:
Ezután nem írhatom, hogy Szabeszt fórummoderátornak, nem fikázhatom a kannásbort, a meridát, a digifotózást, a rollerezést, nem írhatom "kufircoljatokmegmégegyrománnőt" stb.

Mielőtt nyugdíjba mész add vissza a 6265 killem és 27 medálom, különben rád küldöm a nimfo ukrán frontot.

Semmi pánik, keresünk mást!
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
10 éve
Szerintem még azt az egy "változást" belehetne tenni amit a Kívánságműsor topicba lett megszavazva, és Hector is mondta(írta) hogy több dolog van kész mint amit a játékba betettek. (?)
♥.!

Felhasználó
10 éve
Tényleg jó lenne szavazni a már megcsinált épületekről,hogy melyik kerüljön be a játékba,mármint ha betennék,de a készben könnyű válogatni. :D Nekem bejönnek az új modik,már ahogy látom meg is kezdték a büntetés osztást!

Legutóbb szerkesztve Itachi* által

typerhappy.gif

Felhasználó
10 éve
Nem kellenek új épületek már. A mostani játékosok bőven elférnek a jelenlegi épületek között.

Felhasználó
10 éve

Akkor jó volt megnyitni a topicot (Y)!
Értelmes volt szavaztatni az embereket, mert szerintem sokan várták, és jó ötleteket adtak meg. ::)

Legutóbb szerkesztve Sadboy által

♥.!

Felhasználó
10 éve
Te miről beszélsz? Semmi téma nincs annak, hogy melyik épület kerüljön be.
«12345...16»