«1...1011121314...26» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Én végig mpg-vel mentem akkor is :P a gunok 95%-a viszont egy-egy bunkert sorozott a lawjával.

Felhasználó
11 éve
Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy elméletileg 2 darab halimarci volt.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Igen, egyedül nagyon kevés az esélye, h +320 killt csináljon...

...1 óra alatt.
Ba dum tSsssshhhh.

Adminisztrátor
11 éve
Breaking news:
halimarci csalt, ketten játszottak a nevében. A pontjai meg lettek felezve. A helyezések módosultak.

EDIT:
halimarcit többségi moderátor döntés után kizárjuk a versenyből. A pontjai érvénytelenek. Helyezések módosultak.

Felhasználó
11 éve
A kisérő kap igazolás? egyáltalán jöhet néző
sirszabadi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
11 éve
Senki nem kap igazolást, azt intézzétek, ahogy tudjátok, néző pedig jöhet, ha nem zavarja a versenyt.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Én végig mpg-vel mentem akkor is :P a gunok 95%-a viszont egy-egy bunkert sorozott a lawjával.
Az azért volt mert a oda volt fagyva egy x72-s.Amúgy mindenkinél,vagy csak nállam volt 5fps? Illetve csak az én tré-home típusú netem ment el 4-5 alkalommal,vagy másnak is volt hasonló gondja?Amúgy maga a verseny jó volt,ugyan pár kill-t nem kaptam meg,de nem baj.Remélem a döntőig valahogy eljutok majd...
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Nekem az első felében ment el többször. Nekem is tré home-os és 100 játékos be se rakott! :S
k60CV.jpg
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
11 éve
tegnap több ping volt egész nap mint ma a vaseny allatt pedig ma azért sokan voltunk
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Moderátor
11 éve
Rögtön a verseny után tropára ment a windowsom ram hiba miatt :/
«1...1011121314...26»