«1...89101112...26» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
hát srácok ez mind szép és jó! nagynehezen elolvastam az infókat, megtudtam amit kellet a bajnokságról és sok sikert kívánok mindenkinek az elődöntőhöz, durva dolog lenne, ha bekerülnék a top 20ba! Zegről feljönni max. csak vonattal tudnék! :/ szüleim úgyse vinnének fel döntő miatt Pestre! :S nah, ez lesz az első ilyen bajnokság amin részt veszek érdekes lesz! Csak az a gondom, hogy hétvégenként tudok rá edzeni!
135356968687405047.gif
Heroes
Himnuszom :3
Soha ne hagyd ki a megtorlás örömét!

Felhasználó
11 éve
Elkell fogadniuk mert egy igazolás arról szól hogy nem lógtam. tehát....
amúgy csak ennyire futotta a plakátból?? az előző jobb volt!
sirszabadi_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Idén az lesz nektek a meglepetés,hogy megnyerem a versenyt.
Megkérném Cakkot és a másik 4 tavaly előttem végző versenyzőt,hogy ne induljon a versenyen.:D :D
Viccet félre téve megpróbálok ott lenni.
Fradi, ha csak le nem győzlek :DD

Bolint99 - Szerinted ha megkérném Mező-t kiírna arra a napra hogy kialudjam magam? :D

Felhasználó
11 éve
Már bocs, de mifelénk az alvás és az iskola nem zárja ki egymást, és nem tudok róla, hogy máshol ez nem így lenne. Az utazás már egy másik téma, de aludni eddig is tudnod kellett a suli mellett.

Felhasználó
11 éve
Szerintem mind válaszoljunk Fradinak vagy Cakkonak valami olyannal amivel arra utalunk hogy le fogjuk győzni őket, akkor aztán eredetik leszünk.

Felhasználó
11 éve
Én itthonról is tudom szerezni a pontokat, és másokét elvenni is.

Ez elég egyedi, és még nyerhetek is vele.

Adminisztrátor
11 éve
Sajnos nem, elszeparált szerver lesz. :)
Bolint99 - Szerinted ha megkérném Mező-t kiírna arra a napra hogy kialudjam magam? :D
Nem. :D

Felhasználó
11 éve
Egyébként tavaly milyen volt az a híres csodatolltartója Fradinak?
A szó elszáll az írást törli a moderátor.

Moderátor
11 éve
Ha jól emlékszem egy digital camo-s cd-tartó.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Akkor még is összejön az élőadás? Ha igen, hogyan lehet majd elérni?
«1...89101112...26»