«1...1314151617» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Mekkorát fogok röhögni rajtatok, mikor holnap se lesznek meg a killjeitek. Akkor végre elhiszitek, hogy nem kamu. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Ne is kapnank meg :D

Felhasználó
12 éve
A pantiban a modik vagy a top. 10-esek vannak? Mert ha az utóbbiak akkor az is borul.
Egyik se talált. Se modi, se top 10-es nem vagyok.

Pantiban azok vannak, akik tettek valamit a játékért.

Felhasználó
12 éve

Snow írta:
"De ha viszont már így alakult, kérném lecserélni a kispantiba ELIT-et, egy Fight Club Akadémiára! xd ;)"
Ezt most muszály volt tudatni mindenkivel???-És szerintem ha így marad is a többi klán hamar be fog előzni titeket snowflake...A jó ebben az egészben hogy beelőztem fradit (9killel) úgyhogy most ezzel fogok rajolni :P
Snow írta:
Én nem akadémiás vagyok ! ......................
Figyelj a részletekre, abban van a lényeg!
Mint pl hogy nem csak leelőzted Fradit, hanem hogy idézetet is loptál tőle: "Ha tiszteletet kapok, tiszteletet adok."


[/quote]
NEM loptam tőlle...Spontán raktam ki és ha más accountomat megnézel a neten(régebbi mint a stickman) láthatod oda is ki van ez írva....

Felhasználó
12 éve
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
12 éve
ígyvan, nem csak te fogsz röhögni, :D
én még mostis röhögök azokon, akik napokat szántak rá h a toplistába lehessenek, és most elszállt a pontszámuk.. :p

Felhasználó
12 éve
Ez vicc, ugye? Ezen a fos játékon sírtok? Itt röhögök a gép előtt, hogy mi a faszt csinált már megint kléni. Kléni, jó Április 1.-jét csináltál, hallod-e. :D :D :D :D :P :P :P

Felhasználó
12 éve
Én anyira szurorú vok ,hogy már majdnem sírók! xD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
De még írni még mindig nem tudsz.
Megszólalt a gödörből a lyuk.

Felhasználó
12 éve
Szerintetek megvárjam az éjfélt vagy Klénicicának reggel 8-ig van április 1-je?
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«1...1314151617»