«1...1112131415...17» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
De ha csak egy ember csinálta akkor ne hibásztasd a többit!
Nem csak kléni a hibás...
Ilyen bármikor előfordulhat, a többi is csinálhatott volna biztonsági mentéseket 2 hetente
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Fasznak ugattok bele, miközbern lófaszt se értetek hozzá? Attól, hogy valaki modi, nem feltétlen, hogy van rálátásra az adatbázisra. Klényinek is csak azért volt, mert ő csinálta az oldalt.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Moderátor
12 éve
Nem csak kléni a hibás...
Ilyen bármikor előfordulhat, a többi is csinálhatott volna biztonsági mentéseket 2 hetente

Moderátorként nem tudunk biztonsági mentést csinálni. Értsétek már meg...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
anyi elönye van hogy akik még csak most jöttek de jók most az élen lehetnek akik meg évek óta nyomják hát küzdjenek meg a tronbitorlokkal
De aki már több éve játszik az meg megérdemli a jobb helyezést....

Moderátor
12 éve
anyi elönye van hogy akik még csak most jöttek de jók most az élen lehetnek akik meg évek óta nyomják hát küzdjenek meg a tronbitorlokkal

Aztán akik pár év múlva jönnek, azoknak nem lesz "esélyük". Ez azért nem így megy.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
imroza:Akkor aki rég játszik és pl:14. volt Most legyen 152.?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
szerintem ez csak egy átverés. kléni egbeszélte az összes moderátorral és az adminnal, hogy ezt fogja csinálni. lássátok meg, szerintem holnapra vissza kapjátok a killeiteket. :)
de ebben nem vagyok olyan biztos. :(


amit outlaw mondot a screen shot-al kapcsolatban, ha van egy képed amin vannak a bizonyíték killeid. én csak bemegyek a forrás kódokhoz és átválto a killeimet 100k-ra. csinálok egy képet és kész, de azok a killek nem maradnak úgy ha refresh-eled a géped.
úgyhogy ez a "bizonyíték kép" cucc egy nagy hülyeség. :D
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Felhasználó
12 éve
nebbur:Legyen igazad!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
szerintem ez csak egy átverés. kléni egbeszélte az összes moderátorral és az adminnal, hogy ezt fogja csinálni. lássátok meg, szerintem holnapra vissza kapjátok a killeiteket. :)
de ebben nem vagyok olyan biztos. :(


amit outlaw mondot a screen shot-al kapcsolatban, ha van egy képed amin vannak a bizonyíték killeid. én csak bemegyek a source kódokhoz és átválto a killeimet 100k-ra. csinálok egy képet és kész, de azok a killek nem maradnak úgy ha refresh-eled a géped.
úgyhogy ez a "bizonyíték kép" cucc egy nagy hülyeség. :D
óh, de okos vaagy...
CSAK MONDOM HOGY MINDENKI ERRŐL BESZÉL MÁR VAGY MÁSFÉL NAPJA...xD

Felhasználó
12 éve
Sauron,Nyugi.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...1112131415...17»